Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális mikor anyuka görkoriv...

Normális mikor anyuka görkorival a lábán suhan a babakocsival? Mellette másik 2 pici gyerek biciklivel? Járdán.

Figyelt kérdés
Nem balesetveszélyes ez ? Hogy tud így figyelni a 2 másik gyerekre ?
2019. júl. 17. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom anyuka fel tudja mérni, hogy a gyerekeivel lehet-e biztonságosan így közlekedni. Ő neveli a gyerekeit, ő ismeri őket.
2019. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lenne? Amúgy meg kinek mi köze hozzá, és kinek van annyi ideje, hogy ezen filózzon, és kérdést írjon róla a gyakorira :D
2019. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az első kommentelővel. Ismerek anyukát ki rollerezik a gyerekeivel. Tartani kell a tempót. Mint hogy mindig ordítani kelljen, hogy lassabban. Ügyes anyuka, alkalmazkodik 😉
2019. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kérdés csak annyit jelent, hogy te nem tudnád megcsinálni.


Mindenki ismeri a saját képességeit, korlátait és hogy milyen kockázatot vállal az életében. Ez az ő döntése. És mint ilyen, normális. Ütöttek már el autóval 1 gyereket 1 anyával babakocsival is. Van, akinek ez is sok, hogy körbenézzen.

2019. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

És ha anyuka tagja volt az olimpiai 6. Helyezett gyorskorcsolya csapatnak és biztonságosabban korcsolyázik, mint ahogy te jársz?


Nem tudhatod, ne ítélkezz.


Nekem veszélyes lenne, gyerek nélkül is ripityára törném magam, ez van.

2019. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

De jó, hogy nekem nincs ilyen szomszédom, aki mindenbe beleszól rosszallóan :D


Gondolom, ha engem látnál is kiírnál utána egy kérdést, hogy ugye szerintetek is felelőtlen ez az anyuka?? :D

Ugyanis én meg mikor a nagyobbért megyek oviba és viszem a rollerjét, akkor néha bizony felpattanok a rollerre és ha nem is suhanok, de kényelmes tempóban elrollerezek az oviig. Közben pedig az 1 éves testvére a hátamra van kötve :)

2019. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha egy normális bicikliút lenne,azt mondom oké.De a városban,vékony járdán,ahol alig férnek el,2 percenként meg kell állni hogy átmenjenek valahogy az úton,autók ezerrel,nehogy már ne legyen balesetveszélyes.Elég ha elesik az egyik gyerek,ki az útra,görkorival hogyan kap a gyerek után?
2019. júl. 17. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Még jó, hogy vagy és te jól átlátod! Menj, beszélj vele és mondd meg neki, hogy hogyan illik viselkedni! Hát mit képzel az ilyen!
2019. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ismered azt a kifejezést, hogy: "lfsz közöd van hozzá"? Ideje megtanulni.


Törődj a saját életeddel.

2019. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez szerintem is veszélyes, de nem én szólok bele más életébe, hanem konkrétan nekem szólnak be hogy miért nem engedem előre a gyerekem a biciklivel. Hát pontosan azért mert az én fiam is esett már úgy el hogy leborult az útra. Én látom magam előtt az ilyen jeleneteket, és úgy akarok mellette lenni hogy minden helyzetben segíthessek. Amit írsz nagyon veszélyes, én sem örülök ha ilyet látok, egyszerűen féltem őket.
2019. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!