Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi legyen az ikrek neve?

Mi legyen az ikrek neve?

Figyelt kérdés

Most vagyok 14 hetes, és kiderült, hogy ikreket várok. Már van egy lányunk Szaffi, 7 éves és egy fiunk Dante, 2éves. Próbálunk hasonló neveket keresni, de a nemüket még nem tudjuk.

Családnév Rengeteg.

Válaszokat előre is köszönöm💙



2019. júl. 17. 17:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Szaffi és Dante? A fiúk lehetnek Jónás és Menyus, a lányok Beatrice és Gemma.....
2019. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Úristen milyen nevek ezek.. dührohamot kaptam volna felnőtt koromban ha így neveztek volna el.Keress ezúttal normálisabb neveket.
2019. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%

Mi is ikrek vagyunk a tesómmal. Bátyám 4 perccel idősebb mint én.

Szüleim 2 fiút vártak. Így a név Dénes és Gyenes lett volna.

Bátyám Dénes lett, majd jöttem én. A doki közölte, hogy nem lehetek Gyenes mert az fiú név. Találjanak ki lánynevet. Dénes női párja a Dionízia . Így Dionízia lettem. De mindenki becézz minket. Bátyámat mindenki Dininek hívja , engem mindenki Diónak.


Gyerekkori barátnőm 3 éve szülte az ikerlányait. Blanka és Bianca lettek.

2019. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom észre vettétek e de nem a már meglévő gyermekeim névét szeretném ha bírálnátok, hanem a jövendőbeliknek keresni, az pedig, hogy kinek mi a szép név, illetve hogyan nevezi el a gyerekét.

Lényeg, hogy irodalmi témájú neveket keresünk

2019. júl. 17. 18:26
 5/46 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ, a Gyenes névről még nem is hallottunk de nagyon tetszik nekem, páromat még majd meglátjuk
2019. júl. 17. 18:29
 6/46 anonim ***** válasza:
89%

Lotti és Kitti

Benett és Lionel


A Szaffi és Dante névből kiindulva.

2019. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, ha az első kettőnek ritka neve van a másik kettőnek ne legyen tucat...


Én nem adnék normális nevet ezeknek se nehogy a már meglévők megharagudjanak rájuk amiért velük kiszúrtatok.


Lorenzó-Dzsúlió

Doloróza-Sánel

Armandiana-Armandó

Lüszi-Leonidász

Árven-Ájlin

Frodó-Bardó

Atosz-Aladin

2019. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim válasza:
63%
Gárcsa - Burcsa
2019. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
95%

#7 én a hangzást vettem figyelembe nem a gyakoriságot.

És ami azt illeti, a lányom ovijában van Szaffi és Dante is. Ráadásul nem cigányok.A

Semmivel sem rosszabb egy Szaffi, mint pl. (az általad gyakori nak tartott) Lotti vagy Kitti. Ugyan is mind a három macskanévkét is gyakori. 😁

2019. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
81%

Gandalf - Frodó

Demóna - Piroska


Irodalmi, mert mindegyik benne van egy könyvben. Oszt csókolom 😘

2019. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!