Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lakásban élsz, mennyire...

Ha lakásban élsz, mennyire hallod más gyerekének a sírását? A tiéd sírását mennyire hallhatják, szóltak már érte?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nincs gyerekem. A szomszédunkban 3, 10 év alatti gyerek van. 2 hónapja költöztek be, azóta csak 23-5 óra között van csend. Ez miatt el is költözünk, kertes házba. Kicsit drágább, mint a mostani albérletünk. De megéri.
2019. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon! Volt olyan h éjjel felkeltem a sírásra, bementem a gyerekszobába. Akkor eszméltem rá h nem is,a mi lányunk sír, hanem az alattunk lakóké 😱

Nem panel lakás volt, tégla falú társasház

2019. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Kertes házban ez ugyanolyan gond, a gyerek és nyiffogó dög mindenhol ugyanaz. Épp itt nyiffog a husky a szomszédban mert a szomszéd elment 10 percre.

Persze bezárhatod az ablakokat, akkor csak levegő nem lesz.

Újépítésű vagy felújított házakban elviselhető, mert van szellőztető rendszer és nem kell ablakot nyitni sosem.

2019. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Egy kicsit off


Nagyon durva ezt olvasni..., hogy ennyire minden hallatszik egy panelben.


Mi kertesben lakunk, de bebiőr nélkül a saját gyerekem sírását sem hallom meg a szobájából...

2019. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Amikor ideköltöztünk egy 3 gyerekes család lakott felettünk egy másfél szobás lakásban, pár hónapos, 2 és 4 évesek voltak. Én már azt hittem megőrülök tőlük, folyamatos volt a dübörgés, rohangálás, éjjel a szakadatlan sírás. Toleráns ember vagyok de konkrétan várandósan pihenni sem tudtam mert olyan hangos volt a dübörgés, hogy szabályosan felkeltem rá. Éjjel nem keltek fel a gyerekhez és nyáron volt, hogy hetekig nem bírtunk aludni a sírástól már hallottam, hogy a szomszédok is szólnak nekik és csapkodják be az ablakaikat náluk meg nyitott ablakkal végigordította a gyerek az éjszakát. Amikor elköltöztek végre pezsgőt bontottunk a férjemmel.

Másfél éves a gyerekünk de soha még egy szomszéd sem panaszkodott vagy tett megegyzést sőt, meg szokták jegyezni milyen áldott jó gyerek, hogy egy hangja sincs, nem is tűnik fel hogy kisgyerek van a társasházban. Volt olyan öreg bácsi aki azt mondta még kifejezetten örülne is ha hallaná a hangját és a gyerekzaivajt de sajnos semmi hang nem jön tőlünk.

2019. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi kertes házban lakunk vidéken, de tavaly voltunk a testvéremnél, aki lakásban él. Simán lehetett hallani, hogy a 2 lakással arrébb lakók babája sírt.

Nyilván nem olyan hangosan hallod, mintha veled egy lakásban sírna a baba, de áthallatszik.

2019. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

#5 és ha hasfájós lenne és sírna? Örülj neki, hogy nem sír.

Az a baj, hogy sokan nincsennek azzal tisztában, hogy a gyerekek trappolnak, szaladkálnak és bizony sírnak.

A nagyothalló szomszéd hangosan tvzik, a kosztümös néni cipője kopog, a dacos 3 éves hisztizik, a hasfájós vagy fogzó kisbaba sír, az egyik házaspár hangosan veszekszik, a másik hangosan "szeretik egymást ", a tini zenét hallgat, a fiatal kora hajnalban jön haza a buliból, a kutya ugat, a macska nyávog. Aki azt hiszi, hogy nem hallatt hangokat az téved.

2019. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem szoktam hallani.

Eddig akárhol laktam, mindig csak a részeg egyetemista albérlők voltak zavaróan hangosak.

2019. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Nincs a közvetlen szomszédságban kisgyerek, így nem hallom. Eddig csak egy néni mondta itt a lépcsőházban, hogy hallotta a hangját az 5 hónapos kislányunknak, de nem rossz ízűem mondta.
2019. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
8-as vagyok, azt még megjegyezném, hogy előtte több helyen laktunk, egy téglaépítésű házban (most is abban vagyunk amúgy), s mellettünk két kisgyerekes család lakott. Minden áthallatszódott, kiabálás, sírás, dübörgés, futkározás. Aztán panelban mellettünk egy kisbabás család lakott, az égvilágon semmit nem hallottunk. Ja, és még kutya is volt ott. Bezzeg a felettünk lakó mosógépét mindig halottam.
2019. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!