Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogyan csinálnátok a...

Ti hogyan csinálnátok a rakott krumplit hogy 1év körüli babátok is ehessen belőle?

Figyelt kérdés
Párom fűszeresen (só, bors, kömény) szereti, elég ha egy részét nem sózom, borsozom meg? Kolbászt sem raknék oda. Vagy sülés alatt úgyis összefő az egész?
2019. júl. 28. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kolbàszt leszàmítva az 1 évesen a evett borsot sót köményt pedig igen hamar lehet adni nekik



Bár mi nem így esszük a rakottkrumplit

( csak só van benne)

2019. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kolbász nélkül adnám. Attól a pici sotol ami úgyis hozzá jut, nem lesz baj, a bors az nem tiltó listás. De ha téged jobban megnyugtatna, akkor egy adagot ments ki amit még nem soztatok meg. Én egy év után már fokozatosan átálltam arra, hogy azt eszi amit mi, ugyanannyi sóval stb.
2019. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem köményezzük és borsozzuk, szóval ha a tojás mindkét alkotóeleme be van vezetve, akkor adnék belöle úgy, ahogs mi esszük.
2019. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen ahogy szoktam

Talalasnal azt kapna amit ehet. Vagyis a kolbaszt kiszednem.


Oke en nem fuszerezek tul semmit sem. Az nem baj ha erzi a kolbasz izet benne. 🙂

2019. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én úgy szoktam hogy a krumplis rétegeket só+bors+köményezem, rakok még bele borsót, répát, löncshúst, tojást és ugye tejfölt a tetejére.
2019. júl. 28. 09:59
 6/6 anonim ***** válasza:
1 évesen már 3-4 karika debreceni kolbásztöltő nem lesz baja! Kevés fűszer is mehet bele, ti majd utólag meg rá borsoztok, sóztok.
2019. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!