Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mai világban meghökkentő hogy...

Mai világban meghökkentő hogy csak üveget kap a babám?

Figyelt kérdés

9 hónapos múlt.

3,5-4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.Kecskeméti,Hipp főként de néha kp univert még ritkábban hamét.

Egyszer kapott dmeset.

Ebben a hónapban is csak hipp ételek vannak elraktározva. Mindenféle íz változatosan a korának megfelelően. De még így is megválogatom mert aprómagvast nem kap.

Nem vagyok konyhatunder na, mosogatáson kívül nem nagyon tevékenykedek a konyhában.

Még egyszer sem kapott általam kocsvasztottat.


2019. aug. 1. 19:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*üvegeset
2019. aug. 1. 19:22
 2/23 A kérdező kommentje:
*kotyvasztottat
2019. aug. 1. 19:22
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem meghökkentő, csak nem értem miért. Az ok, hogy nem akarsz állandóan főzni, de hogy sosem az számomra érthetetlen. Nálunk is van félkész étel vagy tartósított stb (már iskolásak), de ez össze sem hasonlítható a friss étellel. Baba korukban ettek bizony üvegeset, hetente többször is, de nem állandóan.
2019. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj, a hipp nagyon jó minöség, én legtöbbször azt adtam, néha főztem. Miért meghökkent rajta valaki?
2019. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább azon hökkenek meg, hogy alig 4 hónapost hozzátápláltál.
2019. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

Mert egy főtt krumplit, brokkolit, répát almát összeturmixolni nagyon bonyolult dolog.

Lusta disznó vagy inkább. Szerencsétlen gyerek meg csak mű kaját eszik. Akármilyen jó minőség nem mindennapos fogyasztásra való.

2019. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem meghökkentő, csak nekem az üveges babakajáról mindig az jut eszembe, hogy ismerősöméknek mikor rizsföldjük volt és berohadt a termés akkor az állateledelesek nem vették be, de a babakajások bébiételnek igen. De egészségetekre, sok gyerek felnőtt már így.
2019. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Azt ne mondd, hogy nincs időd egy üveg kinyitásán kívül semmi más ételt megcsinálni. Amíg ezt a kérdést megírtad, már meghámozhattál volna egy répát!

Kövezzetek meg, de én is régimódi vagyok, aki nem lusta megfőzni egy krumplit vagy bármit ebédre és leturmixolni. Ezért vagyunk "gyesen", hogy legyen időnk erre is.

2019. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Én nem adnék neki ilyen szemetet az biztos, minőség ide vagy oda.

Persze sokan felnőttek már ilyeneken, de engem enne a lelkiismeretfurdalás, hogy főzhetnék is neki finomat és egészségeset, ehelyett üveges tartósított izét adok neki.

Amikor még csak unokahúgaim voltak, akkor kóstoltam egyiket, másikat, mert a nővéremék nagy ritkán adtak nekik ilyet, de volt ami kritikán aluli volt. Ment a kukába.

2019. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem meghökkentő. Minden szülő a saját gyerekéért felel, semmi közöm hozzá hogy csinálod.

Néha az enyém is kap, de főleg azért mert sokszor pepecseltem neki aztán nem ette meg. Most már kitapasztaltam miket szeret. A céklát-banánt, almás kombókat, édesburgonyát, répát pl. mindig én készítem. Az alma és meggyfőzelékem imádja. A sütőtököt pl. csak szezonjában tudnám adni, ezért szezonon kívül megveszem bébiételként. A tejtermékek bevezetésénél kicsapta a kis arcát a joghurt. De a joghurtos-gyümölcsös-müzlis bébiételeket viszont bírta, ezért egy darabig azokat is vettem.

Tedd ahogy jónak látod.

2019. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!