Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tapasztaltabb anyukák tanácsára,véleményére lenne szükségem. 5 hónapos a babám,2 hete kezdtük el a hozzá táplálást almával,most őszibarackot kap. Teljesen jól elfogadja,ügyesen eszik és egyre többet. Védőnőm és a gyerekorvos javaslatára kezdtük a hozzá táplálást mert kizárólag tápszeres. Most azt mondja a védőnőm hogy adjak neki tejpépet,próbálgassam.

A legtöbbet 6 hónapos kortól ajánlják,van 1-2 amelyik 4. Szerintetek nem korai elkezdeni? Mi a véleményetek? Ti mikor kezdtétek főleg ugy hogy egy étkezést sem váltottunk ki pürével. Azért kérdezlek titeket mert ti tapasztaltabbak vagytok, a védőnőm nem igazán ad jó tanácsokat,gyereke sincs és mindent a nagy könyv szerint követel és erőltet.


2019. aug. 6. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még várnék a tejpéppel, annyi mindent mást lehet adni szépen fokozatosan.
2019. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán mehet. Azt hiszem, van a hippnek barackos tejpépje, ha a barackot szereti, ezt is fogja, habár minimális a barackíze. Van egy Sinlac nevű tejpép, az teljesen natúr, kicsit tápszer ízű, a nagyobb fiam imádta annak idején, azzal nem ártasz semmit.
2019. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Én nem adnék..tele van minden szrral..
2019. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Adtam neki, nagyon szereti a vaníliásat és a barackosat. Szépen lassan kóstoltattam de volt mikor jobban ette mint a gyümölcsöt.


3-mas akkor ne add ha tele van minden sz.rral :) de javaslom olvass utána mik is azok a sz.rok amiket te gondolsz, hogy van benne :) biztos a vitaminokra gondolsz.

2019. aug. 11. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, a maltodextrinre, a pálmaolajra a nátrium foszfátra.
2019. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!