Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónap körüli tápszeres...

6 hónap körüli tápszeres babátok mennyi tápszert fogyaszt azokon az étkezéseken, amelyeket meg nem váltottatok ki? Téjpépet adtok valamikor?

Figyelt kérdés

Kisfiam pár napja múlt 6 hónapos. Még csak a 10 órait váltottuk ki, de jövő héten kezdjük az ebédet főzelékkel.

Ma voltunk oltáson és azt mondták vacsira, az utolsó étkezésre tejpépet adjak. Én úgy tudtam, hogy napi 2x mindenképp kell majd neki tápszer akkor is ha már minden más étkezés ki van váltva. Biztis én vagyok hülye, de nem értem. Ez helyettesíti a tápszert? Mert akkor gondolnám hogy ez maradnana vacsorája később is. Teszem azt ha kiváltja az ember 10órai, ebed, uzsonnat. Akkor az úgy jo ha reggelre simat tapszert kap, vacsorara meg ezt?


Amugy kisfiam 167ml tápszert eszik általában (tehát reggel, delben, delutab) de vacsorára 230ml-t. Ez nagyon sok?


Bocsi a sok kerdesert, de a védőnő fabatkát sem ér, nem is elerhető, nem is segit. Nagyik nincsenek, innen-onnan próbàlom összelopni, meg a baba igényeit figyelni.



#tejpép #tapszer mennyisege
2019. aug. 9. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2x 233ml, 1x 200ml. Ebed uzsi van kiváltva, tejpépet akkor adok neki, amikor nincs kedvem kotyvasztani atejpép pedig 2perc alatt meg van.
2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 140 millit eszik 3x, a másik 2 étkezés gyümi, v zöldség kis gabonával dúsítva, heti 3-4 alkalommal csirkehússal. 😊 Szívbeteg, ezért eszik kevesebbet, de szépen fejlődik.
2019. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
180 ml-t eszik egy étkezéskor a kislányom tápszerből. Tejpépet még nem adtam neki.
2019. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!