Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek volna olyan anya,...

Szerintetek volna olyan anya, aki macskaeledellel táplálja a gyerekét?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem egésze világos, hogy honna jön ilyen ötleted.

DE!!!

A macskaeledel (konzerv, alutasakos vagy hasonló) igen erösen ellenörzött módon készül, minöségben nem marad el a jó minöségü embereknek készült élelmiszerektöl, sok esetben inkább még jobb. A fö különbség a füszerezés, illetve annak hiánya.

Másrészt ha valakinek nincs más lehetösége, akkor garantáltan inkább ezt adja a gyereknek, mint hogy éhezetesse.


Azt igazán nem tudom elképzelni, hogy valaki elvi okból etetné ilyennel a gyereket, de ártani nem ártana neki.

2019. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
? Fogalmad sincs 1es kommentelő mi hogy készül , mert azok maradékok zsírok belsőségek zselék , a gyatrák meg szintetikus vackok szója adalék moslék . Ez állatnak is alternatíva embernek meg ......
2019. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Az egyes de felvilágosult.😅A kutya mscska kajákat döghúsbol készítik.Ekkora baromságot írni!
2019. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát hogyne!! A Macskanő!
2019. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Elég rossz anyának kellene ehhez lenni...

Viszont egy ilyen anya nem adna erre ki pénzt, ugyanis a macskaeledel nem túl olcsó!

Tehát én arra tippelek, hogy nincs ilyen anya. Hacsak nem elmeháborodott.

2019. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha van is az nem anya... Mellesleg lattam mar tescos kutyakonzervet kanalazó embert...
2019. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Az állati eledeleket igen alaposan kontrollált húsokból készítik, döghúst még véletlen sem használhatnak fel.

Másrészt a belsöségek nem értéktelen húsok, ezekre is szüksége van a szervezetnek, hacsak nem akaranak mellette táplálékkiegészítöket fogyaszani.

Mellesleg nem túl rég volt éppen olyan botrány, hogy a macskakajának MO-ról Franciaországba szállított csirkehús minösége nem volt megfelelö, ezért nagyobb összegü büntetést kellett fizetnie a forgalamzó cégnek.

2019. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Anya vagyok, ha a semmit sem evő gyerekem megenné a macska jutalomkekszet, megkérdezném a dokitól, hogy lehet e baja tőle, és azt kapna.


Mellesleg a gyerekem kb csak a párizsit eszi meg, szerintem a macska kajája különb hozzávalókból készül..

2019. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Min. elmebetegnek kellene hozzá lenni vagy esetleg háborúban, mikor éhínség van..de így a mai napra vetítve max elmebeteg lehet aki esetleg megtenné.Különben a macskakaja drágább mintha húst vennél és elkészítenéd:D
2019. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én benzinkúton dolgoztam Ausztriában, volt mellette egy hotel, ahol hetente szálltak meg kínaiak, koreaiak... Többször megesett, hogy vették a kutyakonzervet. Persze kutyájuk nem volt, csak azt hitték, abból készült. 🤣
2019. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!