Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idős korában adtatok a...

Eszter7711 kérdése:

Mennyi idős korában adtatok a babátoknak tehén tejet?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos,tápszeres baba volt, most milumil tejitalt kap reggel , este. Ebből készítek neki tejbegrízt, de nem tetszik neki, viszont enné a mi tejes tejbegrízünket, adott neki a párom egy falatot, hála Istennek nem lett baja, de még nem merem adni neki....

2019. aug. 21. 11:17
 1/4 Reni 28 ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam,1 évesen adtam neki a gyerekorvos javaslatára, de nem ízlik neki, és a kakaó sem, így marad a tápszer, pedig a reggelit ki akartam váltani a tejjel
2019. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor én is megpróbálom.
2019. aug. 21. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapott már korábban is, de boldogan, magától kb. 20 hónapos korától itta, mikor látta, hogy az egész család issza reggelire.
2019. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!