Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól, hogy adjak darabosat?

Mikortól, hogy adjak darabosat?

Figyelt kérdés

8 hónapos a fiam, magától még nem ül, etetőszékben meg tud ülni. 6 hónapos kora óta táplálok hozzá. 6 foga van, 2 alul, 4 felül. Két ujjal még nem tudja megfogni a dolgokat.

Purékkel kezdtünk, mostanában már adtam neki párolt alma kockákat, villával összenyomott puha gyümölcsöket, félbevágott szőlőt, puha husit.

Nem tudom, hogy jól csinálom - e, nem akarom elóvatoskodni sem(8smerősök már tömnék mindennel),de úgy veszem észre, annyira nem érdeklődik az ételek iránt. Ha én eszek, nem nézi ki a kezemből, de éves közben nyitja a száját pl.


2019. aug. 25. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már próbálgathatod a darabosat. Kisfiam elöször elutasította de aztán egyiknapról a másikra megette.
2019. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probáld ugy adni neki az ételt hogy nem pürèsited teljesen maradjanak benne kicsi darabok.
2019. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!