Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónapos babának adhatok...

11 hónapos babának adhatok már uzsonnára kenyér belsőt párizsival? Esetleg kis vajat rá vékonyan? Vagy inkább még ajánlatos hogy várjak? Egyébként még anya tejes, és főtt ételt és gyümölcsöt kap.

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Turmixold le pépesre neki
2019. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan! Jó minőségű magas hústartalmú felvágottat vegyél.
2019. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Az én babám ilyenkor már szinte mindent evett, rendes szendvics katonákat is. Ha viszont még csak főtt ételeket és gyümölcsöt kap akkor nem biztos, hogy oda lesz. Az más kérdés, hogy bevezetted-e már a glutént rendesen, a párizsi meg gyakorlatilag húsipari hulladék álnéven, biztosan nem adnék a gyereknek ennyi idősen.
2019. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megkóstoltattam picivel és ízlett neki, jó minőségű hússal természetesen.
2019. aug. 27. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
IGen, adhatsz.
2019. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor már adtam. Bár inkább sonkás vajas kenyeret. Néha raktam rá reszelt uborkát, paradicsomot, sajtot is. Tonhalas krémes kenyeret is adtam már. Katonákba vágtam össze mert imádta csipegetni.
2019. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Én már simán adtam ilyenkor, sőt már korábban is. Vajas sonkás és sajtkrémes kenyér a kedvence.
2019. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok! Köszönöm a gyors válaszokat anyukák!
2019. aug. 27. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne Párizsit... :( Abban nincs jó minőségű, hulladék az egész. A LIDL-lehet kapni 96%is hústartalmú tartósítószermentes gyerek sonkát, Pikok Piratki a neve.
2019. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm a hozzászólásod!

Kedvelem úgyis a Lidl termékeket, úgyhogy feltétlenül megkóstoltatom a kicsivel azt a fajtát amit javasoltál, remélem beválik és talán árban is viszonylag kedvező lesz.

2019. aug. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!