Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves gyereketek egyedül eszik?

1 éves gyereketek egyedül eszik?

Figyelt kérdés
Ma szólt be nekem valaki, hogy minek vettem új etetőszéket a gyerekemnek, hisz már egyedül kell ennie az asztalnál, mert elmúlt 1 éves. Amúgy azért vettünk új széket, mert egy használt volt, amiben nem tudtuk bekötni és mindig kimászott. Segítséggel eszik a fiam az etetőszékben. Falatokat eszik egyedül, de pl. főzeléket segítséggel.
2019. aug. 30. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyedul persze... :) :) Mondatokban is beszél es el is takarit maga után :) ui ez az ember meg eleteben nem latott egy eves gyereket el ne hidd neki
2019. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem etettem a fiam, 7 hotol taplalok hozza. (BLW)
2019. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyedül ettek, de kézzel. Evőeszközzel 2 éves koruk felett kezdtek egyáltalán próbálkozni. 😊
2019. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen és még a kaját is megfőzni magának:) Eszik segítséggel, ő próbálkozik én segítek neki, kisvillával szebben eszik pl. tésztát, mint kanállal, abból legtöbbször kifolyik mire a szájához érne. Ne foglalkozz mással! Sokkal biztonságosabb bekötve a gyerek!
2019. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszik igen. Ha a kezébe adok egy kiflit vagy az etetőszék tálcájára teszek szeletelt banánt vagy valamit. Kanállal nem eszik egyedül, inkább eldobja.
2019. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Latom nem vagytok BLW partiak, pedig a nagyszuleitek sem puresitett a dedi, h kanalazni kelljen ;)

Ha egy evesen nem is eszik egyedul, hamarosan fog, ha hagyod probalkozni kanallal!

En viszont nem kotnem be, hisz ha oklendezik, nem tud elore hajolni, ami veszelyes!

2019. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attol ulhet etetoszekbe h egyedul eszik. :D


Amugy ja bírom az ilyet... 1 evesen... Majdnem 2 volt, csak ugye még nem toltotte be, ezert egyet mondott anyós :D. Bezzeg az én fiamnal, mar 13 hónaposan azt mondta h 2 lesz... Igazán lehetne ügyesebb


Amugy nem blwztunk.. De ilyenkor falatkakat egyedul evett(gyumi, kenyer,virsli..)es rendes kajcsinal volt a kezebe egy kanal v villa. Masfel evesen a levest is egyedul ette. De ő a mai napig jo evo, kevesbe valogat csak. 1 eves koraig anyatejes volt,es rengeteg szopizott, masfel orankent :D Hála az egnek nem duci.. De mindig is szeretett enni. Szoval ez attol is fugg... Vannak olyan babak, akik sosem voltak jó evok... Sztem veluk nehezebb..

2019. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!