Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisbabák 6 hónapos lett....

Kisbabák 6 hónapos lett. Elkezdtem a hozzátáplálást. Hogyan tovább? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szépen haladunk a hozzátáplálással, tápszert mindig is cumisüvegből kapott, azt még persze folytatjuk. Viszont próbálom kínálni szilárd étel után forralt hűtött vízzel pohárból. Mit csináljak? Nem akar inni belőle. A vizet is cumisüvegbe töltsem vagy a tápszert is kínáljam innentől pohárból, hogy hamarabb ráérezzen, hogy kell inni belőle. Félek, hogy a cumisüveg és a pohár használata nem jó együtt vagy egyik vagy másik. Vélemények? Köszönöm!
2019. szept. 2. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálnám, hogy a vizet pohárból adnám, pár hetes újszülöttek is tudnak inni pohárból, te is meg fogod tudni tanítani a picidet,nagyon ügyesek :)
2019. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a tápszert továbbra is cumisüvegből?
2019. szept. 2. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte mindkettőtöknek gyakorolni kell, de menni fog :)


[link]

2019. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vizet én pohárból adtam.Először nehezen ment,de aztán megszokta.
2019. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tápszer ugye hiába víz alapú, az mégis inkább éhségcsillapításra van, a sima víz pedig szilárd /pépes étkezés közben /után jön a szomjoltás. Én azt javaslom, figyeld az ő kis jelzéseit, semmi gond nem lesz, ha nem kéri a poharat, mi pl minden ivás előtt koccintunk, tehát látja tőlünk, hogy pohárból iszunk, mondjuk ez miatt van, hogy étkezésekkor folyton koccintani kell, de hát ez van, ha igényli, akkor akár százszor is koccintunk :) esetleg vannak ezek a tanulópoharak, aminek nincs cumizos kialakítása, azok is jól. Illetve este fürdésnél játszhattok játékpohárral, érezzen rá, milyen amikor van benne valami, hogyan öntse ki, töltse meg, nyilván azt ne igya meg, csak magára a működésre érezzen rá.
2019. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!