Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kaphat már epres pürét? Többi...

Kaphat már epres pürét? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van 2 fajta gyümölcsös babakajám. Az egyik alma-körte-eper. Arra 5+hó van írva. A másik organikus alma-banán-eper-málna,erre 4+ hó van írva. Almát, banánt,körtét már kapott,de ugye úgy tudom,hogy az eperrel meg a málnával várni kellene legalább 1 éves koráig.

Adjam vagy ne adjam? Most 6 hónapos.


2019. szept. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy adhatod.
2019. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az lemaradt, hogy a bébikajákban lévő eper/málna mehet. Az apró magok miatt nem szabad, de ezekben nincsenek.
2019. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. szept. 2. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Banánt és körtét sem kaphatna még, úgyhogy tökmindegy.
2019. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne kaphatna banánt és körtét? Elsők közt adtam mindegyiknek ezeket, imádták és semmi bajuk nem volt tőle.
2019. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát a ht kezdetén nekem ismondta a védőnő hogy banánt ne adjak egy jó darabig, körtével is vigyázni kell, én ott is vártam mégis mikor először adtam fájt a hasa a picinek. Eper ugye 1 éves kor után. Persze ez más a bébiételekben de én kívártam az időt. Így is van bőven mit bevezetni...
2019. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmitől sem fájt a hasa szerencsére. A körte az,amit mindig minden alkalommal szívesen megeszik. Miért ne adnám, akkor neki? A banánt meg csak 2x kapott nem fájt, attól sem a hasa,de nem szerette így hanyagoljuk egyelőre. 4 és fél hónaposan kezdtük el a hozzátáplálást,mert nem hízott eleget. 170-200grammokat eszik meg napi 2x. Szerencsére nem volt semmi problémánk ebből. Sosem volt hasfájós.


Köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!