Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rajtam kívül van valakinek...

Rajtam kívül van valakinek gondja a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
1 éves a fiam, nem hajlandó enni semmit, csak 5-6 kanállal. Ez így megy a HT elejétől kezdve, csak a cici kell neki.

2019. szept. 9. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én babám kicsi, nem rég kezdtük, de ő se hajlandó enni. Főleg most fogzás miatt..


Szerintem kóstoltass, ha majd még érik rá, akkor fog enni. Úgy se tudod bele tömni, ha nem eszi... Csak az idő és a türelem marad.

2019. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért 1 évesen már illene rendesen enni, kedves első válaszoló.

Semmit sem fogad el? Darabossal hogy áll? Engeded őt kézzel enni? Nekem a nagy pont 1 éves kora körül kezdte azt, hogy egyedül evett mindent, tőlünk nem kellett.

2019. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Darabosat mindig hagyom, h ő egye egyedül, de megrágja 2x, aztán kiköpi. Leveseket eszik max 8 kanallal, én etetem. Püréset, pépeket kb 3 kanállal.
2019. szept. 9. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
2. És ugyan mit csinálsz 1 evéssel, ha bármit és bárhogy adod neki, nem kell neki? Anno a párom 3 éves koráig kostolgat ott, csak anyatejes élt és makk egészséges. Ez az új hobort itt a gyakori, hogy már étkezés legyen kivaltva stb. Nem minden gyerek egyforma.
2019. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak ismerőseim, akik 3 éves korukig szoptattak a gyerekeiket, de mellette ők elég jol ettek a legtöbbször. Nekem a kicsi 1x nem evett annyit, h jól lakott volna bármivel.
2019. szept. 9. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Bár a lányom csak 10 hónapos. Ameddig igény szerint kapnak szerintem nem nagyon fogják erőltetni a szilárdat. Mondjuk én nem aggódom 12kilo a lányom
2019. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A súllyal nálunk sincs gond, de ő a pépeket, bébieteleket sem akarja megenni, 1-2 kanál és befejezte
2019. szept. 11. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!