Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos tápszeres babámnál...

10 hónapos tápszeres babámnál mennyi étkezést ajánlott kiváltani és melyik étkezéseket?

Figyelt kérdés
Sajnos tejfehérje allergiás is és speciális tápszerre szorul (Neocate). Az ebédet már teljesen kiváltottuk rendes étkezésre, ahol kap zöldségeket, csirkehúst, gyümiket. Be lehetne vezetni még egyet?

2019. szept. 10. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen reggel és este volt tej, a többi már rendes étel volt, de ez babafüggő, nem biztos, hogy az üdvözítő nektek ahogy én csináltam
2019. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7hónapos a kislányom és csak reggel meg este kap tápszert..10hónaposan szerintem már bőven több mint 1étkezést ki kellene váltani.
2019. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb a reggel-estin kívül mar mindet. 7 hós a kicsi. 5x eszik ebből 2 tápszer reggel és este, a többi püré, főzelékek, tejpép. Most jön majd a máj lassan, a tojássarga, lassan kaphat sertéshusit is nekem. A nagyom 10 hósan azt ette mint mi, csak lightos verzióban, értsd kevesebb fűszer.
2019. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kisfiam. 3 étkezés van kiváltva.
2019. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából minden étkezéskor kap tápszert is, meg rendes kaját is, kivéve az ebéd, mert akkor rendes kaja csak. Mondjuk ő sajnos nem ehet tejes dolgokat, minden ami a tejben bennevan azt nekem tápszerből kell pótolnom, mondhatjuk az a tej számára.

Lehet úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy tejfehérje allergiás babánál.

2019. szept. 10. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éves koráig nem is próbálkozhatok bevezetni nála a tejet, ezért tejpép és hasonlók sajnos mellőzendők.
2019. szept. 10. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van tejmentes gabonapép is. Nekünk reggel tápszer, kiflicsücsök, tízórai gyümölcs, ebéd húsos-zöldséges menü, uzsi pép, vacsi tápszer. Néha elcsócsál néhány házi babakekszet vagy kukoricapufit, pici banándarabot vagy ami omlós mert nincs még foga.
2019. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!