Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a letörölhető, műanyag előkékről?

Figyelt kérdés
Ilyet vettem a babámnak, még nem használtuk-két hét van még a hozzátáplálás megkezdéséig-viszont édesanyám szerint kényelmetlen lesz a babának
2019. szept. 11. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Igen, kényelmetlen, ilyen picinek nem is kell, vegyél néhány textil előkét, illetve volt nekünk egy müanyaggal bevont textil, ami hajlékony, az nagyon jó ha olyat találsz, a merev müanyagot, amin alul egy perem megfogja az ételt másfél éves korától használjuk, az enyémet ekkor már nem zavarta, hogy kemény és ilyenkor már nem pürét evett szóval volt értelme a peremnek.
2019. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi használunk ilyet, mert elegem van a gyümölcsfoltokból. A mienk ujjatlan, hátul már nem ér össze a nyakánál, de semmo baja vele a lánynak.

Én nem engedem, hogy ő használja a kanalat, amíg nem tud ülni és nem tehetem etetőszèkbe. Ha neki kellene használnia, talàn zavarná az előke, nem tudom.

2019. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen műanyag merev cuccokat én sem szerettem. Volt, de nem használtam sokat. Ami bejött, az ez:

[link]


Lassan másfél éve használjuk, még mindig jó rá, és nagyon sok ruhát megmentett. A lábára pluszban egy textil pelust szoktam teríteni, mert néha még oda is került étel.

2019. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm gyerekén láttam, milyen praktikus, de az enyém nem tűrte meg, visított benne.
2019. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kisfiánál használta, aki nem hogy megtűrte, még mutatott is az ujjával evés előtt, hogy az fel kerül rá :)
2019. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!