Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Mi a véleményetek ezekről a letörölhető, műanyag előkékről?

Ilyet vettem a babámnak, még nem használtuk-két hét van még a hozzátáplálás megkezdéséig-viszont édesanyám szerint kényelmetlen lesz a babának

szept. 11. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, kényelmetlen, ilyen picinek nem is kell, vegyél néhány textil előkét, illetve volt nekünk egy müanyaggal bevont textil, ami hajlékony, az nagyon jó ha olyat találsz, a merev müanyagot, amin alul egy perem megfogja az ételt másfél éves korától használjuk, az enyémet ekkor már nem zavarta, hogy kemény és ilyenkor már nem pürét evett szóval volt értelme a peremnek.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 22:07 Privát üzenet

Mi használunk ilyet, mert elegem van a gyümölcsfoltokból. A mienk ujjatlan, hátul már nem ér össze a nyakánál, de semmo baja vele a lánynak.

Én nem engedem, hogy ő használja a kanalat, amíg nem tud ülni és nem tehetem etetőszèkbe. Ha neki kellene használnia, talàn zavarná az előke, nem tudom.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 11. 22:39 Privát üzenet

Az ilyen műanyag merev cuccokat én sem szerettem. Volt, de nem használtam sokat. Ami bejött, az ez:

[link]

Lassan másfél éve használjuk, még mindig jó rá, és nagyon sok ruhát megmentett. A lábára pluszban egy textil pelust szoktam teríteni, mert néha még oda is került étel.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 22:42 Privát üzenet
Barátnőm gyerekén láttam, milyen praktikus, de az enyém nem tűrte meg, visított benne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 12. 08:00 Privát üzenet
Barátnőm kisfiánál használta, aki nem hogy megtűrte, még mutatott is az ujjával evés előtt, hogy az fel kerül rá :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 12. 08:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogyan szoktattátok babátokat a pohárból ivásra? Milyen poharat használtatok? Műanyag vagy üveg? Mekkora volt a pici?
Van textil etetőszékem (felnőtt széken kell rögzíteni). Ez elég ülni tudástól? Vagy szükséges egy műanyag is?
Műanyag szúnyoghálós ajtót hogyan lehet gyerekbiztossá tenni?
Csináltam bundaskenyeret. Műanyag habszivacs kék tálcába tettem. Az olaj miatt kioldódott a tálcából színezék és kékre beszínezte a krnyér alját. Baj lesz?
Édesanyám kínaiban vásárolt mogyorós csirkekocsonyát vagy mi a neve ennek. Abban a kis műanyag talkaban melegitette meg mikroban amiben elhozta (ilyen kis eteltarolo átlátszó...
A műanyag csőrös itató pohár (NUK) használatára hogyan tudom rávezetni fél éves fiamat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!