Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés

Lassan 1 eves kislanyomat nem tudom leszoktatni a tapszerrol.

4 honapos kora ota probalom a hozza taplalast keves sikerrel.

Se gyumolcsot se zoldsegeket semmilyen fozeleket joghurtot nem fogad el.

Mit kellene tegyek? Nagyin elvagyok keseredve.

Gyerek orvos azt mondja normalis. Majd eszik ha ehes lesz...

Az egyes tapszert kapja receptre mai napig. Nem ajanlja a doki a kettest.

Mivel kellene probalkozzak?


2019. szept. 19. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi. Tényleg vannak ilyen babák. Én is szétizgultam magam. Baromira nem érdekelte az evés a fiamat. Aztán gyakorlatilag egyik napról a másikra sikerült kiváltani az első étkezést. Tápszeres baba, 6 hónaposan kezdett kóstolni. Jó ha 5 kanállal evett hónapokig... Próbáltam mindent, saját, bolti, pici zöld fűszerezés.. De semmi nem kellett. Aztán egy nap megevett egy egész üveg bébi ételt (190g) azóta eszik rendesen. Most itt tartunk viszont most már szinte rám szól ha nem lapátolom neki elég gyorsan😂
2019. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem drog az, hogy le kéne szoknia ;)

Kínálgasd továbbra is, egyetek együtt, de ne tömd. Nyugi, nem marad így.

Lányom 16 hónapos koráig csak pár falatot evett, napi 5-ször itta a tápszert, 18 hónaposan pedig már egyszer se itta. Akkor meg az volt a baj, mert a "normálisból" nem evett eleget. :)

2019. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!