Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen természetes, adalékanya...

Milyen természetes, adalékanyagmentes és cukormentes dolgokat adtok a babáknak?

Figyelt kérdés
Kására, ropogtatnivalóra, kekszre, joghurtra stb ilyesmikre gondolok.
2019. szept. 25. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Kekszet, pékárut, sütit én sütök magunknak is, ebből ehet a 7 hónaposom is. Zabkása és tejbegríz finom cukor nélkül is, pici fahéjat és vaníliát szoktam beletenni. Joghurt a Lidl-ös jó minőségű, túrókrémet szoktam készíteni sósat is, édeset is. De a legjobb nasi a gyümölcs, meg a koktélpari. 😊
2019. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem sok mindent kapni készen. Amit saját magad készítesz el, azt tudod, abban mi van. Sütik, kekszek, szendvics krémek, szörpök... Én adok nekik cukros dolgot, előbb utóbb elkerülhetelen, bölcsibe , oviba cukros tea, cukros keksz, cukros briós:) cukrozott joghurt....

Kapnak , csak módjával! Magam főztem málna, bodza, meggy szörpöt, van benne cukor, de tudom hogy gyümölcsből van! Inkább a cukor, mint az édesítőszerek. Lekvárt is főztem be, azzal keverem a natúr joghurtot, azzal kérném meg a vajas kenyeret neki, piskóta tekercsbe, muffinban is jó. Igyekszem nem üveges babyételt adni, magam főzöm. Piskóta, beleértve dobálva gyümölcsök.

2019. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de főzni szoktam. Kifejezetten kész termékek érdekelnek, ha vannak ilyenek.
2019. szept. 25. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden mentes üzletekben nézelődj!!!
2019. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kása: dm-ben van rizskása, köleskása, hajdinakása, 500 ft egy csomag.

Keksz: hipp keksz, babydream (rossmann) keksz

Natúr joghurtba tettem banánt, vagy datolyát, botmixerrel pürésitve.

2019. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!