Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rosszevô 8hónaposotok egy...

Rosszevô 8hónaposotok egy alkalommal mennyi kiváltott étlet (nem tej v. tápszer) eszik? Miket eszik már?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hónaposan örültem ha elfogadott 5 kanállal.

Aztán 10 hónaposan egyszer csak bekattant nála valami és elkezdett enni. De addig is kóstolt mindent, ami korának megfelelő. Csak épp nem evett mennyiségeket.

2019. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában a lányunk 30-40 gr-ot evett és minimum 3 órán keresztül nem fogadott el utána semmit. 2-3 féle teljesen pépes bébiételt evett meg és 1 fajta tejpépet.
2019. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
8 hónapos "rosszevő" babám kész siker, ha eszik pár kanállal inkább csak kostolgat, ismerkedik ízekkel és állagokkal. Korának megfelelő gyümölcsöket, zöldségeket, natúr joghurtot általában valamivel keverve eszeget, de néha tejpepet is kínálok neki gyümivel. Gyümölcsbe szoktam rakni neki gabona pépet párszor.
2019. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

8 hónapos rossz evőm nem eszik és még véletlenül sincs kiváltva étkezés 😂


Neked mi számít rossz evőnek?

2019. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodtam ma, hogy az én 7 hónapos lányom rossz evő-e,de így a válaszaitokat olvasva rájöttem,hogy örüljek a napi 200grammnak,amit megeszik. 😅 Számomra nem sok pedig. Elég kevésnek látom sajnos. Remélem, hogy lassan többet is fog enni.
2019. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj most egy kicsit megnyugodtam 😀 Az enyém is eszik a korának megfelelô dolgokat, de alig pár kanállal. Van tejem, így egyelôre nem aggódom, de jó lenne, ha beindulna az evés 🙁
2019. szept. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!