Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hol a legolcsobbak az üveges...

Hol a legolcsobbak az üveges bébiételek?

Figyelt kérdés
Van esetleg valahol akció?
2019. okt. 2. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a Rossmannban veszek, valamelyik márka mindig akciós. Ha veszek, akkor Kecskemétit vagy Babydreamet szoktam venni.
2019. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha te csinálod otthon. A legolcsóbbakat kerülném, mindenféle fémgolyókat meg nem odavaló dolgokat találtak bennük pl Ovko, Hamanek. A Lidl Lupilu egyébként aránylag jó minőség (Németországban gyártják) és egészen jó áron van csak nincs sok ízben.
2019. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mint az első. Rossmannban veszek általában Kecskeméti vagy Babydream-est.
2019. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Csak univert és kecskemétit veszek, spar, dm. De most már többnyire én csinálom, csak ha nincs kedvem, akkor kap üvegeset.

Ovko, hamanek meg sajat markasokat soha nem veszek.

2019. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem tudom miért lett lepontozva az egyik válaszoló.Az ember utána olvas és látja,hogy vannak kivont termékei szinte minden olcsóbb terméknek,aminek ilyen -olyan oka van

2019. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!