Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátápláláskor megkell...

Hozzátápláláskor megkell párolni a zöldségeket gyümiket vagy csak turmixoljam össze és adhatom is?

Figyelt kérdés
Almát kapott már reszelvena fiam, most szeretném a sütőtököt megkóstoltatnk csak nem tudom ezt lereszeljem és adjam is? Vagy mit kell csinálni?
2019. okt. 5. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Te megeszed nyersen? Ha egyértelműen nem a válasz akkor igen, meg kell párolni es utana puresiteni..
2019. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Süsd meg rendesen, aztán csak szétnyomkodod villával és eheti is.
2019. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Süsd vagy főzd meg. Te sem ennéd meg nyersen. A zöldségeket mindig hőkezeld, a gyümiket nem kell.
2019. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sütőtököt kisebb darabokra vágtam. Megsütöttem sütőben. Kikapartam a belét. Botmixerrel összeturmixoltam. Adtam hozzá egy kis babavizet hogy pürésebb legyen. Egy adagot adtam a babának, a többit kis műanyag (feles) poharakba lefagyasztottam (1adagot raktam bele) így sokáig elég volt. Almát nyersen adtam, valaki azt is megpárolja mert fájhat a hasa a nyerstől. Ha a te babának nem fájt akkor jó úgy. Krumplit főzve majd szitán átnyomva, főzővizével kicsit pürésítettem. Répa főzve majd botmixelve. Barack nyersen botmixelve.
2019. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!