Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért morog, kiabál evés közben?

Miért morog, kiabál evés közben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos. 5 hónapos kezdtük a hozzataplalast durva (6-7 naponta) székletgondok miatt. Mindig is nyammogott, sohajtozott. kanalas evés közben, de 6 honaposan amikor az ebédet kezdtük kivaltani elkezdett annal az étkezesnel kiabalni, morogni. Ez van most mar az “uzsonnanal” is (ami egyebkent tejpep). Azt csinalja hogy bekapja a kanalat az étellel majd ökölbe szoritja a kezet és nagyon durvan, mergesen morog.

Es ez megy etetes kozben végig..van hogy mind a 3 kanalas etetésnél ez van. Pépeset kap, nem kell rágnia, vizet is mindig kinalok, iszik is amennyit kell, tehat szomjas nem lehet. De akkor ez mi? Eleg ijesztő..vartam hogy elhagyja de meg mindig csinalja

Mi baj lehet? Olyan mintha mérges lenne vagy nem tudom. De az etelt elfogadja es megeszi, nem ertem. Es barki hallja megkerdezi hogy mi baja. Vajon tenyleg valami baja van? Marmint nem akar enni? Nem izlik neki? Nem tudok rajonni...



#étkezés #mérges #morgás #Hozzàtáplálás #ökölbe szorit #megfesziti magat
2019. okt. 5. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg a fogai jönnek és érzékeny az ínye. Pár hét és abbahagyja. 😊
2019. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!