Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 honapos babám kizárólag...

3 honapos babám kizárólag tápszeres. Adhatok e neki egy egy kiskanál gyümölcs levet néha néha? Arra gondoltam amelyikre rá van irva hogy 4. hónapos kortól. Vagy várjam ki mindenképp a 4 honapot?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Minek? Semmi ilyenre nincs szüksége
2019. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ezért is kérdeztem... De tudod nem egyszerű ez mikor egy csomó ember mondja körülötted hogy hát mi már ilyenkor adtunk neki, meg nem lesz baja.. Sőt kigúvadt szemekkel néznek rám hát hogy miért nem nyalattam meg vele semmit..
2019. okt. 7. 00:29
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Idő előtt ne adjál neki semmit. 4-6 hónapos kortól kezdjük a hozzàtàplàlàst
2019. okt. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Kit érdekel, ki mit mondd? Legalábbis engem nem. Nem kell siettetni semmit, lesz még ideje kóstolni. Milyenre hónapos még nagyon kicsi a kóstolásra. Amúgy a csomagoláson nincsenek egyformán feltüntetve a hónapok. 1-2 gyümölcsnél vettem észre. 1. gyarto pl szilvát 4 hónapos kortól ajánlja, a 2.pedig csak 6.tol
2019. okt. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
*3 hónapos még nagyon kicsi
2019. okt. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Még most tanuld meg leszarni mások véleményét, mert különben később nagyon kellemetlen helyzeteid lesznek belőle.


A kulcsmondat: "szerintem nem."

2019. okt. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

A "majd mi tudjuk" hasznos tud lenni. Nem a szomszéd, anyós, anyánk, rokon fogja ringatni ha valami fájni fog neki, hanem te. Amúgy is a legújabb ajánlások azt mondják, hogy a tápszeres babákkal is nyugodtan meg kellene várni a 6 hónapot. Miért lenne felkészültebb egy tápszeres gyomor mint egy anyatejes?


Megjegyzem valószínű a szoptatás is a sok jótanács miatt csúszott el, de ne legyen igazam. Kicsit tájékozódni kell magunktól.

2019. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem adhatsz neki, mert felesleges. Miért nem a védőnőre /gyerekorvos tanácsát fogadod meg, mit érdekel, hogy ki mivel jön neked?
2019. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

"De tudod nem egyszerű ez mikor egy csomó ember mondja körülötted"


Csak előre szólok, hogy: nem, 1év alatt nem kell azt ennie, amit ti; nem kell ültetni, mielőtt magától megtanul; nem kell vezetgetni sem, 1,5 éves korig ráér elindulni; nem, nem jó ötlet a bébikomp.... stb.

Kezdd olvasgatni a szakirodalmat a hülye tanácsok helyett!

2019. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
6 hònapot mindenkèpp vàrd ki!
2019. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!