Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tőlem nem fogadja el az ételt...

Tőlem nem fogadja el az ételt ha nem ízlik, de a nagyszülőtől vagy az apukájától igen. Nem furcsa ez, miért van?

Figyelt kérdés

Tudom, nem tipikus hozzátáplálós kérdés. De bosszant. Amugy is az apukája a mindene a 8 hónaposomnak, de hogy még ebben is. Arrol nem beszelve, hogy tegnap a nagyszülőknél vacsiztunk. A baba salátafőzeléket kapott, egy kis csirkemájjal.

Soha ilyet azelőtt még csak nem is evett. Siman elfogadta. Sőt, kiabált hogy gyorsabban adjàk. Nem én etettem, mert a “nagyi” ragaszkodott hozzá. Maskor is ha nem akart valamit és az apukanak odaadtam az ennivalót azonnal megette. Ma bezzeg a spenot főzeléktől ugy kicsavarta magát a székböl, hogy öröm volt nézni.

Mivel nem hianyzom ha kimegyek a szobabol es mindenkivel jol elvan, eddig örültem hogy legalabb az etetés legalább az én terepem. Na de most már ez sincs meg. (Bar eddig alig alig etette barki mas)

Vajon miert fogadja ennyivel jobban tőlük?


2019. okt. 11. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk egy harc a hozzátáplálás.

Itt is szívesebben és szebben eszik apától, de szerintem azért mert rajtam már érzi, hogy ideges vagyok, amint közeledik a kaja idő.

2019. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!