Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik a legjobb minosegu...

Melyik a legjobb minosegu uveges bebietel?

Figyelt kérdés
Nemreg kezdtuk a hozzataplalast,de semmit nem eszik meg amit en keszitek,csak az uvegeset. Eddig tobb fajtat vettem,de arra vagyok kivancsi,hogy melyik a legjobb
2019. okt. 12. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hipp és univer. Nálunk ez a 2 márkájú vált be.
2019. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Hippet mondják a legjobbnak, a lányomnak viszont nem ízlett, csak az Univer, meg a Hamé, de abból is csak a gyümölcsök, a zöldségesek nem.
2019. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hipp és Univer. Hamé agyoncukrozott..jó hogy megeszi a gyerek..
2019. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Soha semmi olyat nem kapott amiben hozzáadott cukor volt. Hipp, DM-es Alnatura, Univer amiket adok a lányomnak. Kecskemétit például el kell felejteni, amikor még a szilvapürében is cukor van...
2019. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hipp és Univer. Vagy Dm-es, ami még jó.
2019. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Univer

2. Hipp

3. Kecskeméti

Nekem ez a sorrendem, ha tehetem univert veszek. De amúgy mostanában odaig van azért, amiket csinálok neki.

2019. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hipp a legjobb. Babylove is jó. Kecskeméti-nél van olyan amelyikben van cukor de sokban nincs, szóval nem kell leírni azonnal.
2019. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!