Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nálatok volt olyan, hogy a...

Nálatok volt olyan, hogy a baba hosszabb ideig rosszul evett?

Figyelt kérdés
Alapból rossz Evő 15 hónapos kisfiam több mint egy hete fele annyit sem eszik mint eddig. A száját nem nyitja ki rendesen, csak résnyire . Úgy nyammog le róla valamennyit. Orvosnál voltunk, volt labor is és minden oké. Fogzasra gondoltam, Kenéz az inyét, de már 16 foga van, 1 rágó foga nincs csak teljesen kint ezekből és fogzáskor nem evett eddig így. Volt. Nálatok ilyen?
2019. okt. 22. 10:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi kijavította a telefonom, Kenem az ínyére akart lenni
2019. okt. 22. 10:48
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom (16 hóbapos) például múlt héten csinálta ezt, 3 nap alatt evett annyit, amennyit máskor 1 nap szokott. Vasárnap visszatért az étvágya, hétfőn vettem észre, hogy kibújt a két felső kisörlője. Alul már van 1, de látszik már a másik is. A férjem mondta hogy a foga, de már kész vagyok, nem lehet mindent a fogzásra fogni, és erre tessék, tényleg az volt.
2019. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam a nyáron alig evett valamit, kánikulába neki se ment, mint sokunknak. Egy hét nem hosszú idő. Fogzás simán csinálhatja. Vagy bármi más is.
2019. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2éves múlt a fiam sose volt túlzottan jó evő, de mostanában katasztrófa egy percre nem tudom leültetni.. De hízik van kaki pisi is csak nem tudom néha hogy mitől.
2019. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!