Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 13 hónapos fiam nem hajlandó...

13 hónapos fiam nem hajlandó enni. Tudnátok adni pár tippet?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon jó evő volt, mindent megevett és mindenből jó nagy adagokat. Az utóbbi egy hónapban azonban minden étkezés kész kínszenvedés.

Egyszerűen únja, vagy nem tudom. Mindig hisztizve ellöki a kanalat, és ki akar szállni a székből. Eddig adtam neki kanalat, azzal el volt közben evett, de már azt is megúnta. Remélem hogy kinövi, de a mai nap pl egy db joghurtot volt hajlandó megenni egész nap. Értem én, hogy megtanult járni, ki tárult a világ, de már aggódok. Mindenki azt mondja, hogy ha éhes lesz fog enni, de nem. Hiába nem evett semmit x órája, eszik max 3 falatot és már megy a hiszti hogy menni akar rohangálni...

Köszönöm, ha segítettek.


2019. okt. 22. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Semmi esetre se lássa rajtad hogy te mindenáron etetni akarod,ha érzi a feszkót rajtad az ő rá is átragad. Fontos hogy probáljatok mindig együtt enni az asztalnál pl ebédnél. Szerintem ha látja hogy apa és anya jó hangulatban eszik,előbb utóbb szivesen eszik majd többet. Kínáld meg a ti füszeresebb ételeitekböl is. Ez nálam mind bevált.
2019. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mindig velünk "eszik" próbálkoztunk már a külön főzött kajával, üvegessel, ugyanazzal amit mi eszünk. Egyszerűen semmi nem hatja meg...
2019. okt. 22. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha nm eszik, menjen el az asztaltól, és semmit ne kapjon a következő étkezésig. Akkor se. ha egész nap nem eszik. Ha igazán éhes lesz, eszik majd rendesen.
2019. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ezt olvasd el, szuper cikk. Ne csak az első bekezdésig olvasd, nem arról szól, hogy szépen kell e ülni az asztalnál, olvasd tovább, lesz a ti problémátokról is szó.

2019. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

2-es: próbáltuk, nem hatja meg a dolog, akkor sem eszik

3-as: köszönöm a cikket

2019. okt. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!