Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tehéntejet hogyan vezettétek be?

Tehéntejet hogyan vezettétek be?

Figyelt kérdés
Mi 1.5%-osat használunk itthon. Jó az a babának is vagy vegyek másfajtát?
2019. okt. 24. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A 1,5-es nem tej, mert mindent kivettek belőle. Felnőtteknek sem ér semmit.
2019. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A házi meg olyan zsíros, hogy a macskák is egy hétig f.osnak tőle.
2019. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3,5-ös tej, ha szeretne inni. Úgy vezettem be, hogy beletöltöttem pohárba, ő meg megitta. Egy éves elmúlt mikor érdekelni kezdte a reggeli kávém. Víz nem volt jó helyette, így a reggeli mellé alkalmanként iszik egy kis tejet.
2019. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisgyereknek minel zsirosabb, annal jobb. En a 4%-ossal kezdtem masfel-ket eves kor korul. Eleinte csak 1-1 dl-t kaptak, majd aprankent levaltottam a tapszert. De fozeshez mar hasznaltam tejet joval korabban.
2019. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a doktornő hogy minél zsírosabbat keressek ne olyant amiből mindent kivettek. Mi is 1,5%-os iszunk itthon a kislánynak 3,5%-ost vettem az nálunk (külföld) a legtöbb.
2019. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mizo 2,8 %-os tejjel. Először tejbegrízt főztem neki, pár kanállal kapott délelőtt. Ha minden ok következő nap több kanál. Késöbb forralt majd lehűtött tejet kapott pár kortyot. Minden nap kicsit többet. Ha itt is minden ok, mehet a sima nem forralt tej.
2019. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!