Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miben lehet lefagyasztani a...

Miben lehet lefagyasztani a bébiételt?

Figyelt kérdés
Ha elkészítek nagyobb adag bébiételt, miben lehet lefagyasztani? Azt olvastam, hogy jégkocka tartóban megoldható, de esetleg van más alternatíva is? Van Avent-es anyatej tárolóm, esetleg abban lehet?

2019. okt. 28. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármiben lehet,(akar kis műanyag pogarakban is) ami tiszta és megfelelő mennyiség tehető bele
2019. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet az anyatejes zacsiban is, persze.

Én használtam még műanyag fedeles ételtartót is, a legkisebbet kb 6*6 centi és 3-4 centi magas.

2019. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Az aventes pohár erre tökéletes, bár én azt nem használtam el ilyenre, mert csak pár darab volt, és inkább az volt az "uti" edényünk.

Kicsit kisebb nála (de jégkockánál lényegesen nagyobb) a vizeletes pohár. Azt használtam fagyasztásra. Tejnél is, ételnél is.

2019. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is anyatejes zacsit használok, annyi ha abba raksz kaját. Akkor használj tölcsért mert különben minden olyan lesz
2019. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!