Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit főztök a 9 hónapos babátok...

Mit főztök a 9 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Mit főznétek pl. Borsóból,zöldbabból,kukoricából,kuszkuszból,bulgurból,rizsből, krumpliból stb...? Répa, alma ki van zárva. Adnátok tippeket?
2019. nov. 7. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Hús is lehet benne, gyümölcsök...
2019. nov. 7. 17:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit a családnak is. Zöldborsó, zöldbabfőzelék, rizibizi, sült krumpli, törtkrumpli sült hússal.
2019. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Recepteket is írnátok légyszíves?
2019. nov. 7. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon szerette a sütőtökös krumplipürét belekevert reszelt trappista sajttal.
2019. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sütőtök is ki van zárva :(
2019. nov. 7. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kedvencek a brokkoli, spenót, zöldborsó, karfiol. A brokkolit delikátos vízben szoktam megfőzni ( olyanban aminek alig van sótartalma) darabosra turmixolom , aztán bele a főtt krumpli és trapista sajt,végül a főtt husi.Ugyanezt a karfiollal. A spenótnál használok egy kis fokhagymát bele+krumpli és egy pici só. Borsófőzeléket úgy csinálom, hogy növényi tejszínnel,de ugyanúgy,ahogy mi esszük. Zöldbabból hasonlóan. Szoktam még rakott krumplit is csinálni,de tojásfehérje nélkül és nagyon pici tejföllel és sült husival.
2019. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!