Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Honnan tudom, mennyi tápszerre...

Honnan tudom, mennyi tápszerrel kell kipótolni?

Figyelt kérdés
Kuslanyom 5 hónapos, tapszeres baba, 4 hónaposan orvos ajánlására kezdtük a kostoltattást. 10oraira l50 lm tápszert evett, de most már msgeszik egy fél reszelt almát banánnal, van amikor gabonapéppel keverve... Hogy számoljam ki, mennyi tápszert adjak még, meddig szükséges pótolni, mikor lehet teljesen kiváltani étkezést?.előre is köszönöm
2019. nov. 18. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is tápszeresek voltak. 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Amikor már nem csak pár kanállal ettek, fél adag tápszert kevertem be, ha kevés volt, csináltam még hozzá. A gabonapép szerintem még nagyon korai 5 hónaposan. Sűrítésre, ha kellett, az elején még krumplit használtam.
2019. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!