Mit tudnék adni neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15hónapos kislányom 2hónapja hagyta abba a szopizast

Azota a tejben levo ásványi anygokat probaltam mar neki potolni

Tapszerrel egyaltalan nem fogadja el

Tej alapu junior italt egyik felet se issza meg!

Probaltam 2.8as tejet azt is eltolja!

Mit lehet adni neki anyatej helyet? Tejpotlasra?

eszik tejfolt,sajtot,turorudit!

De azok erre a celra nem megfelelok!

Tudnatok ajanlani valamit?


2020. jan. 2. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anyag az, amit pótolni szeretnél, a tej tartalmazza, a tápszer is, viszont a tejföl, sajt, túrórudi nem?
2020. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ásvanyi anyagokat!

A védőnönk szerint(sajt,turo,tejfol)feldolgozz tejtermekek es nem tartalmaznak asvanyi anyagokat ami a tejbe benne van!

2020. jan. 2. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeséget beszél a védőnő, de amúgy is, ha a tejalapu italt nem szereti, nem tudsz mit csinálni. Vegyél neki valamilyen gyerekvitamint, az enyém a vitacolan szirupot issza.
2020. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, azokban is benne van. Amúgy meg tök mindegy, hiába ajánlás a fél liter tejalapú akármi, ha nem eszik annyit, hát nem eszik. Semmi baja nem lesz tőle.
2020. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő adja vissza a papírjait. Kavar van a fejében, összekeveri a nyers zöldség/gyümölcs főzés során történő vitaminvesztését a tejjel.

A tejből minden fontos dolog ott van a feldolgozott termékekben. A savóval lesz kevesebb a sajt a tejnél, amiben fehérje van főként. De gondolom eszik húst a gyerek.

2020. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az a baja, hogy mit iszik, hanem hogy miből.
2020. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 kiskanál marslakócskák szirupot esetleg, azt 1 éves kortól lehet. (vagy más 1 éves kortól adható hasonló étrendkiegészítőt, patikában van vagy 100 féle)
2020. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan nem értem az aggódást a tej miatt. Az egyik gyerekem tejfehérje-érzékeny, ezért miután már nem ivott tápszert (1 éves korától), nem volt tejtermék az étrendjében (kivéve rövid terheléses időszakokat). Eszik sokféle ételt, jó az étvágya, emésztése, nincs semmiben hiánya. 7 éves most, szépek és korának megfelelőek a fogai, minden jel szerint teljesen egészséges.

A te kislányod kap tejtermékeket, ezekben minden benne van, ami a tejben (a sajtban, túróban még koncentráltabban is), kivéve talán a laktózt, de az egyáltalán nem egy fontos tápanyag.

2020. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!