Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csak én nem melegítem a...

Csak én nem melegítem a bébiételt?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok buta, de 11 hónapos a lányom és én a bolti bébiételt sose melegítettem meg neki.

Már egyre többet eszi a mi ebédünket, meg sokszor csináltam én is neki bébiételt, nyilván az mivel pl hűtőben volt 1 napot azt melegítettem.

De a boltit amit ha a szekrényből szobahőmérsékletűen veszek ki én sose melegítettem meg neki.

Kellett volna? Valahogy soha eszembe se jutott. Meg furának is tűnt volna főleg az elején mikor főleg a gyümiseket ette, meleg gyümölcspüré?

De ahogy olvasom a boltit is mindenki melegíti. Hát már lassan mindegy mert már alig eszik olyat, de akkor eddig rosszul csináltam? :D


2020. jan. 3. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Eszel szobahőmérsékleten almát? Na, úgy add a gyereknek is.

Eszel szobahőmérsékleten sült csirkét rizibizivel? Na, ugyanez.

2020. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én eszem mindkettőt, igen, akkor annyira hülyeséget mégse csináltam :D

Én is erre gondoltam épp. Hogy a nem hűtős kaját magamnak se melegítem.

2020. jan. 3. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát, te tudod, de melegen finomabb...
2020. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöset nem szoktam ha szoba hőmérsékleten tároltam, de a főzelékeket szoktam.
2020. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A húsosokat melegítem, a gyümiket nyilván nem.
2020. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én se melegitettem soha meg neki.
2020. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöset nyilván nem, de a húsosat-zöldségeset vagy ilyeneket azokat tuti.
2020. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöset nem, de a húsosakat igen, egy az, hogy jobban keverhető is úgy, másik, hogy ha etetés közben meghűl és kicsit visszamelegítem, akkor többet eszik belőle a lányom, ergo jobban ízlik neki melegen.
2020. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, ahogy többen írták, zöldségest, húsost, főzeléket melegítem, gyümölcsöst nem.
2020. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem melegítem.
2020. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!