Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Őszibarackot hogyan készítsem...

Őszibarackot hogyan készítsem el a babának? Nyersen vagy párolva?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Én szinte minden gyümölcsöt kicsit megpároltam. Mert a sima almát sem ette meg, viszont az üveges kaját igen.

Ha én pároltam az almát, barackot,szilvát, azt is tolta befelé, de nyersennem ízlett neki.

Első körben mindent próbáltam nyersen adni, ha nem tetszett, jöhetett a párolás

2020. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így télen nyers őszibarackot honnan veszel?
2020. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konzervet találtam cukormenteset. De asszem, létezik fagyasztott is. Sajna nekem nem volt annyi eszem nyáron, hogy fagyasszak előre
2020. jan. 5. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha konzervet adsz neki nyersen, teljesen jó. Én egyik gyümölcsöt sem pároltam meg, lányom így is mindegyiket jóízűen megette és még mindig nagyon szereti így. De ha nem kell neki ilyen formában, lehet párolni is természetesen.
2020. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én először nyersen adtam, több a vitamin, rost is a gyümölcsökben. Később volt, hogy pároltam, amikor már bevezettem, vagy többet pároltam, turmixoltam össze.
2020. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A konzerv főzve van. A fagyasztott meg trutyi lesz simán kiolvasztva. Adj neki konzervet. De épp várhatsz is vele nyárig. Adj neki most almát, körtét, céklát
2020. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint a konzerv nyers, az ezt komolyan gondolja? XD

Az meg van főzve.

Én nyersen adtam, pépnek reszelve pl az almát.

2020. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!