Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű üveges bébi étel?

Figyelt kérdés
Érveket is légyszi. A babydream (rossmannos) jó minőségű?

2020. jan. 10. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ha muszáj, akkor Hipp, de inkább főzz neki otthon.
2020. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Főzök is.
2020. jan. 10. 15:42
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Hipp. A lányom szinte csak azt kap, ha már üvegeset eszik, de legtöbbször én is főzök neki. De igazából bármit, csak kecskemétit ne.
2020. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Hipp a legjobb, a müllerben lehet kapni sokfélét. A dm, rossmann is jó és a kecskeméti is. Amit én kerültem ovko, hamanek.
2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A hamanék vagy mi is a neve, az se túl jó kB hetente olvasom hogy már megint műanyag, fém van benne stb. A legalja a gyerekkajáknak. A kecskemétivel mi a baj? Nem adtam még a fiamnak de arról sose volt semmi rossz hír


Én adok neki üvegeset is, pl ha olyan gyümi vagy zöldség kerül bevezetésre ami épp nem terem, hipp tényleg nagyon jó, én is azt veszem. Szerintem a Rossmann vagy dm saját márkásával sincs gond, ezek a bio üvegesek elég nagy ellenőrzés alatt készülnek, egyszer volt szerencsém egy ilyen üzem látogatására a munkám során, nagyon szigorú szabályok szerint készülnek. Bár az otthoni saját készítésű lenne a legjobb, de ha úton vagyunk stb, azért akkor kap üvegeset nyilván.

2020. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Hipp,univer esetleg a kecskeméti.Amit doha semmilyen körülmények között nem adtam az az ovko és a hamanek, ezekről nagyon sok rosszat olvastam korábban.
2020. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Hipp, beauty baby(müller), univer dmbio és babylove. A rossmannosat is gyakran vissza szokták hívni. A Kecskeméti sok olyat tartalmaz ami nem igazán való babának, pl hozzáadott cukor, aromák....
2020. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

A Kecskemétiből sem mind tartalmaz cukrot, csak az amin fel van tüntetve...

Igazából mindegy melyiket adod, mindegyik jó a babának. A Hipp se biztos hogy jobb az Univernél, csak drágább mert meg kell fizetni a márkát.

2020. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a Hipp, az Univer és esetleg a DM bio.
2020. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én meg vettem Hamaneket is.. :( akkor abból szerintetek majd ne is adjak neki? En is olvastam hogy egyszer higanyt találtak benne. De azt hittem csak abba az egy fajtaban amit akkor írtak
2020. jan. 10. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!