Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Titeket nem idegesít ha nem...

Titeket nem idegesít ha nem eszik a gyerek?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám. A "kedves" orvos lesoványozta a gyerekem. 5112 gramm és 60 centi. Azt mondták kezdjük el adni a tejpépet de egyszerűen ki nem állhatja. Vettem mindenfélét de nem hajlandó enni. Teljesen ki vagyok elultette a bogarat a fulembe az orvos hogy vékony a gyerekem és nem hizik rendesen. Raktam gyümölcs puret is a pepbe. Úgy se jo. Pedig gyümölcsöt mar evett es csomó izlett neki. Azt nagyon szepen eszi de attol nem hízik. Mit csináljak? Amugy 3050 grammal született és 50 centivel
2020. jan. 25. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Gyerek önként még nem halt éhen.
2020. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmetlen válaszod nem mentem vele sokra ezt igazán megtarthattad volna.
2020. jan. 25. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor adja neki még több anyatejet meg tápszert. Még hova idegeskedsz! Az én gyerek auti, 5 éves, az összes főt étel amit hajlandó, az a sült krumpli, semmi más!!!!! Na, ő már ad idegességre okot.
2020. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
4 hónapos, majd eszik, mondjuk én a gyümölcsöt nem erőltetném ilyen kicsinek, bőven ráérsz 6 hónaposan elkezdeni, addig meg tápszert adj, ha kevés neki az anyatej
2020. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Miért értelmetlen?

A kerdesed: Titeket nem idegesit, ha nem eszik a gyerek?

Erre két lpvalasz lehetőség van;

1, Igen, engem is idegesit, mert...

2, Nem,, engem nem idegesit, mert...

Az, ha te nem tudod felfogni, téged minősít.

2020. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Engem is idegesít, mert 2400g-al született és folyton rágöcsöltem, h hizzon, pedig 4 honaposan 5430g volt. Most 5 honaposan 6250g,tehat szuperül hízik.


Ő 100% anyatejes, most kezdem a HT, de nem nagy jön be még neki semmi.

2020. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tápszeres. Ezert kezdtem el hozzataplalni. A tejpepet meg kifejezetten mondta védőnő hogy kezdjem el adni. Az anyatejtol az elejen rendesen hizott. Igy meg alig hizik.
2020. jan. 25. 11:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem tápszeres. Gasztrós javaslatára egyiket sem kezdtem hozzátáplálni 6 hó előtt. Néha egy kis sinlac vagy sinemil pép.
2020. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
A "kedves" orvos a gyerek érdekében szólt, nem téged akart csesztetni ezzel. Egész életedben ilyen ostoba, hülye pitsa voltál, vagy a szülés után ment el az eszed?
2020. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A 4 hónapos gyerek hozzátáplálás elkezdésekor nem hízni kezd, hanem megáll a gyarapodása, mert míg a tápszernek 100 százalékát hasznosítja a szervezete, addig a gyümölcspüre szinte teljes egészében átmegy rajta.


Iktass be inkább plusz egy tápszeres étkezést, te se bolondulsz meg, és a gyerekorvos is megnyugszik.

2020. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!