Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi lesz igy a babámmal? Folyt.

Mi lesz igy a babámmal? Folyt.

Figyelt kérdés

Már 10 hónapos elmult, de nagyon sokat küzdünk az evéssel, mert az anyatejet is csak üvegből eszi, csak nehézségek árán, a hozzátáplálásból csak 1-2 félét fogad el, de azt is csak megkóstolja. Hová, merre vigyük, hiszen ez nem normális, hogy igy és csak ennyit eszik. Tudom, már nagyon sok mindent kellene ennie, de ő erősen összezárja a száját és nem és nem akar enni. A dr. is tudja, a védőnő is, azt mondják, hogy majd lassan. Ilyen nincs, hiszen, ha igy haladunk nem hogy fejlődjön, hanem visszafejlődik.

Ha valaki tud segiteni ötletével, hogy mit tegyünk, hová vigyük, elvisszük, de ez nem állapot!!!!!!



#danika10
2020. febr. 16. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Engedd el


Érzi a feszültséget.


Sajnos az én babám is hasonlóan volt, annyiban más, hogy szoptatni tudtam..

Egyszer a gyerekorvos helyretett ( pedig a gyarapodással is volt gond—szerintem nagyobb, mont szerinte)

2020. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Javításkor elküldte..


Szóval boldog, nem beteges baba..hagyjam már a témát, mert beleőrülök. Ahol a baba kap enni, ott éhen nem fog halni..


13 hónapos korában egyik napról a másikra elkezdett enni (gyarapodása nem lett jobb!!)

Előtte nem sokkal bevetten a leszarom tabit...

Nem eszed..nem eszed

Ezt se.. jólvan..


Így sikerült túllendülni



Most is vannak napok, amikor nem jól eszik, de összességében mégis sokat...

2020. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmit sem eszik, amit ő foghat meg?
2020. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne erőltesd. Viszont ő már mindent ehet, szóval ha a tiétekből kérne, akkor adj neki nyugodtan. Rá fog jönni, hogy jó dolog ez. 😊
2020. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
4es a kérdező gyereke 10 hónapos hogy ehetne már mindent?
2020. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért, szerinted mit nem ehet 10 hónaposan? 😄
2020. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

6, tejet, gombát, csonthéjasokat, nyers halat/húst, mézet, csak füstöléssel tartósított húskészítményt, lágy, nemespenészes sajtot... stb.


Kérdező, mégis hány centi, hány kiló, hogy ennyire aggodalmaskodsz? Mennyivel született?

Egyébként vannak ilyen gyerekek és ez nem gond. 1 éves korig eleve mellétáplálás a hozzátáplálás, azaz a (nem is olyan új) ajánlások szerint 1 éves korig nem is kell kiváltani étkezést, bőven elég ha kóstolgat. 1 év felett is lehet lassan haladni, hisz egy egész élete lesz ideje enni.

Kislányomnak 16 hónaposan kezdett megjönni az evéshez a kedve. Fejre is állhattam előbb.

2020. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, privátban nem válaszolok, de teljesen jó adatok, biztos hogy ennyivel nem alultáplált. Fiam 11 hónapos (második gyerek) és 77 centihez 8,5 kg és még ez se kevés. Nála vannak napok amikor 99 %-ban anyatejes, máskor elég szépen eszik. Nem aggódok rajta. Egészséges.
2020. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne görcsölj rá! 1 éves volt a lanyom amikor azt mondtam hogy jól van akkor befejeztük majd egész életedben tápszert fogsz enni, hihetetlen módon utána semmi gondja nem volt mindent megevett 🤷‍♀️
2020. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!