Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan aki az elso par...

Van itt olyan aki az elso par alap iz (alma, oszi, krumpli stb. ) utan az ujabb izeket mar nem kifejezetten csak kostoltatta, hanem annyit adott amennyit elfogadott a babaja? Tul gyors a tempo?

Figyelt kérdés
Kislanyom 1 heten belul lesz 6 honapos, tapszeres a kezdetektol, orvosi es vedonoi javaslatra elkezdtuk a hozzataplalast 4 honaposan, kb 2 hetig nem igazan tetszett neki a kanal, de azota ugy belendult, hogy csak na! Az alap izeket max 2 napig kostoltattam, mert 3. nap mar nem fogadta el ugyanazt, az ujat viszont szivesen, illetve o bizony a 2. kostoltatos napokon mar mindenbol megette a haromnegyed uveg bebietelt, igy a tizorait ki is valtottuk, viszont a tovabbi uj izekkel olyan szempontbol vagyok bajban, hogy mar elso alkalommal visit ha csak 5 kanallal adok neki belole es nem a teljes adagot! Sehogy nem tudom utana elvonni a figyelmet, mar azt is probaltam, hogy adtam neki egy korabbi bevezetett gyumolcsot rogton utana, de abbol is orditas van, hogy nem ugyanaz, igy az mar nem kell neki, masnap pedig gond nelkul megeszi ha azzal kezdem! 2 uj izt kapott eddig igy, hogy egybol annyit evett belole amennyit kert, de mar nem merek neki semmi ujat adni mert felek, nehogy valami baja legyen! Volt mas valaki is igy? Nem lesz baja ha egybol rendes adagot kap? Vedonohoz 1 het mulva megyunk csak..
2020. febr. 19. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy, hogy első nap csak egy ismertbe keversz egy kis ismeretlent. Akkor megvan, hogy csak "kóstoltatod", hiszen csak keveset kap, ha allergiás rá vagy bántja a hasát, akkor se lesz baj. Aztán másnap már mehet a teljes adag. Harmadnap abba keversz valami újat. Negyedik nap az újból egész adag.
2020. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de evésnél minek kell elterelni a figyelmét? Az a lényeg, hogy koncentráljon, ismerkedjen az ízzel, a textúrával. Nem kell játszmázni, ha nem eszi ne erőltesd. Evés közben az evésre konxentráljon és ne másra.
2020. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso valaszolonak koszonom a tippet, megprobalom igy, hatha :)


Masodik valaszolo, teged nem igazan ertelek..ki beszelt itt arrol, hogy eves kozben probalnam szorakoztatni annak erdekeben, hogy egyen?! Nem rosszbol, de olvass mar egy kicsit figyelmesebben, hogy legkozelebb ne olyanra valaszolj amirol szo sincs, illetve ha lenne is rola szo, nem ez volt a kerdes! ;) Mindenki neveben koszi!

2020. febr. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!