Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki nem tudott fejni hogyan...

Aki nem tudott fejni hogyan táplál hozzá? Mivel helyettesíti?

Figyelt kérdés
Olvasgatok, hogy sok bébiételhez írják, hogy anyatejet rakjunk hozzá. Nekem abszolút nem megy a fejés, mivel helyettesítsem? Táppal?
2020. ápr. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bébiételbe nem kell tej. Azt azért írják, hogy ha sok van, és nem akarod kiönteni, akkor beleteheted a kajába. De ha nincs, akkor zöldség meg főzővíz és kész.
2020. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) szuper, köszönöm.
2020. ápr. 15. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg meg azért szoktak javasolni, mert néhány gyerek úgy könnyebben elfogadja az ételt, ha van benne egy kis ismerős íz. De ha nem teszel bele, akkor se lesz semmi baj.
2020. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semelyiknek se tettem bele 🙊
2020. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 évig szoptattam, sosem tettem tejet a bébiételbe. Viszont evés után mindig szophatott, ha akart.
2020. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem tettem bele sem anyatejet, sem tápszert. Sima vízzel hígítottam.
2020. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper. :) köszönöm mindenkinek
2020. ápr. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!