Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek adhatok neki...

Szerintetek adhatok neki Humana SL-t?

Figyelt kérdés
5.5 hónapos. Tejfehérje allergiás, eddig Neocatet evett, de sokat bukik , így vettem orvosi javaslatra Humana SL-t. Ma 2x30milit evett ebből a Neocate mellé, hogy megnézzem van e allergias reakció (mivel ez szója alapú). Ettől az összesen 60 militől nem volt baja. Viszont holnapra már csak ez van, elfogyott a Neocate. Szerintetek merjem holnap adni csak a Humanat, ha ma nem tünetelt rá?
2020. ápr. 19. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatod,de biztos baj,hogy bukik? Enyém is bukik sokat,ő peptit eszik de ugy tudom addig nem kóros míg hízik és kinövik.
2020. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz neki amikor bukik ?

Az én fiam szenvedett a bukástól, semmilyen híg tapszer nem volt jó csak 2-3 hétig, utána minden kaja után rengeteget bukott és sírt nagyon. ( nagyon jól hízott és fejlődött közben)

Ha nem rossz neki a bukás akkor igazából nem feltétlen kell váltani ha jól fejlődik és hízik, de az is lehet h sűrűn kap enni.

Mennyi időnként mennyit eszik ? Mi a 3 órát kitoltuk 4 re és így a bukásra való tapszertől se bukott . ( attól nem fajt neki de jött vissza mert sok volt 3 óránként )

2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!