Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy kezdjem a kóstoltatást?

Hogy kezdjem a kóstoltatást?

Figyelt kérdés
Mindenképp bolti üveges étellel, itallal? Kicsit sokallanám 4-5szaz Ft-ért megvenni őket amibe csak bele bele kostol. De ha nem boltival akkor hogy? Sima almát reszeljek le nem gond ha nem csak almalé? Mert akkor püré lesz egyből.
2020. máj. 7. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én reszelt almával kezdtem. De fontos, hogy műanyag vagy uvegreszelon legyen reszelve.
2020. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Lereszeled almareszelőn és kinyomkodot a levét. A pépet meg megeszed. Ennyi.
2020. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Botmixer szerintem elég alap felszerelés baba mellé, én mindent azzal pépesítettem neki :)
2020. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó:két cikk almát elég nehéz mixelni!Reszelni szoktam mindent!A bébi ételt akkor érdemes venni,ha már legalább a felét megeszi.
2020. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne 2 cikk almát reszelni? Nincs hűtőd, fagyasztód? Süteményt sem szoktál csinálni?
2020. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindent mixeltem. Ami maradt ment a fagyóba.
2020. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi almával kezdtük. Előszőr a levét adtam a babámnak. Sajtreszelőn lereszeltem, kinyomtam a levét, úgy adtam neki néhány napig. Aztán vagy üvegreszelőn, vagy botmixerrel pépesíted az almaszeleteket, úgy adod néhány napig a gyerkőcnek.
2020. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!