Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ma krumplis tésztát készítek?...

Ma krumplis tésztát készítek? Hogyan készítsem el, hogy a 6 és fél hónaposom ehessen belőle?

Figyelt kérdés
Már 4 hós kora óta hozzátáplálunk. Tízórai, ebéd kiváltva (mielőtt ebbe valaki belekötne..orvos javasolta, tápszeres és alig eszik a tápszerből)
2020. máj. 12. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne tegyél bele csípős/erős paprikát, ne borsozd meg, a hagymát meg főzd el teljesen. (Meg természetesen kolbász, szalonna és társai nélkül - nem tudom, te hogy szoktad, sokan kolbászos-szalonnás, csípős paprikáskrumpliból készítik sok borrsal fűszerezve.)
2020. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, véletlen elküdtem:

Én paprikáskrumplit fözök, de csak krumpliból és azt töröm meg és keverem a tésztával.

2020. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor meg fuszerezes elott veszek ki neki krumplit es tesztat. ;) A hagyma piritasahoz nem baj ha olajat hasznalok?
2020. máj. 12. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk a krumplis tészta nem paprikás, csak megfőzöm a tésztát meg a krumplit, dinsztelt hagymán a krumplit összetöröm és összeforgatom a tésztával. Só meg bors kerül rá. Nem túl egészséges...
2020. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem agyonfűszerezve minden további nélkül adhatod, én lányom azt ette, amit mi. Köszönjük, orvost sose láttunk, mamár 10,5 éves.

Nyilván nem arra gondoltam, hogy szórd neki még borssal, de ha pici van benne, attól baja nem lesz.

2020. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Durumtészta! Tojást még ne adj neki.
2020. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!