Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baja lesz egy babának ha már...

Baja lesz egy babának ha már 2 hónaposan almát kap?

Figyelt kérdés

Még nincs babánk, csak tervezünk, én pedig szeretek utánaolvasni mindennek.


A legjobb barátnőmnek az anyja azt mondta hogy ők már 2 hónaposan elkezdték a hozzátáplalást. Almával, 4 honaposan meg már baba piskótát szopogatott.

Nem akartam elhinni, mert én úgy tudtam 6 honaposan lehet. De megkérdeztem az apját is, és azt mondta tényleg így történt, mivel tápszeres volt. Egyébként ez egy 30 éves történet, nincsen semmi baja a barátnőmnek tőle.

Még jött az is, hogy régen a bébiételekre 3 hónapos kortól volt ráirva, most meg 4.


Mi a véleményetek erről?


2020. máj. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Régen más világ volt. Az almának se ilyen volt az íze, ma már sokmindennel turbózzák amit egy 2 hónaposnak nehéz feldolgozni. Ezért kell 6 hónaposan kezdeni, ha tápszeres, 4 hónaposan már LEHET. Hallgass majd a védőnőre!
2020. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Régen más volt az ajánlás, más volt a divat. A tápszer előtt tehéntejet, vagy grízzel dúsított tehéntejet kapott annak a gyereke, aki nem tudott szoptatni. Anyós is mondogatta, hogy 2.5 hónaposan már kezdhetem a kóstoltatást.
2020. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Ém is kaptam mindenfélét


Van is intoleranciám



Van akinek nem

Lesz, de ha megnézitek a 40-30-as korosztályt..

Durva az arány

2020. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
91%
Kb 20 évenként változik az ajánlás. Hallgass majd az ösztöneidre, mert mindenki mást fog mondani!
2020. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!