Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónapos a babám . Se cumit...

4 hónapos a babám . Se cumit nem fogadja el ( mondjuk az nem is baj ) De néha próbálom cumisüvegbe adni vizet . Tegnap vettem babateát azt se fogadja el . Később hogy szoktatom rá ne csak anyatejet fogadja el?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Még csak 4 hónapos! Minek akarsz neki vizet, meg teát adni? Bőven elég az anyatej, vagy ha az nincs, akkor meg a tápszer..
2020. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Irtam hogy csak próbálom megnézni elfogadja e a cumisüveget . De sir nagyon . Akkor később hogy szoktatom rá ?
2020. máj. 30. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell neki cumisüveg. Majd ha hozzátápláltok, akkor próbálkozol rendes pohárral, pár hét alatt megszokja.
2020. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező: Értem én,hogy próbálod, hogy elfogadja-e, de ha egyszer még bőven felesleges neki, mert kicsi hozzá, akkor minek próbálgatod? Majd nagyobb lesz, és elfogadja majd azt is, ha eljön az ideje. De addig minek?
2020. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Anyatejes babàt se cumiztatni nem kell, se hozzàtàplàlasig itatni vìzzel. Utàna egy könnyű pohàr megteszi. Kàr lenne olyasmire ràkapatni, amire semmi szüksège, nem tesz jót neki, ès kèsőbb nehèz lehet leszoktatni.
2020. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az én gyerekem sem fogadja el a cumisüveget. Most 14 hónapos, még mindig nem fogadja el, de már nem is bánom. Kb 7 hónapos kora óta pohárból itatom. Persze elején több ment félre mint bele, de mostanra szépen iszik pohárból, nem megy mellé.
2020. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Minek akarod hogy cumizzon? Simán lehet pohárból is itatni majd ha elkezded a hozzátáplálást. Örülj inkább hogy nem fogadja el
2020. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha anyatejes, felesleges a cumisüveg. Víz és tea sem kell még neki. Majd ha elkezded a hozzá táplálást, ráérsz evvel foglalkozni. És lehet már pohárból is fogod tudni itatni.
2020. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarod hozzászoktatni?
2020. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!