Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól lehet gombát adni...

Mikortól lehet gombát adni kisgyereknek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 14:19
 1/9 anonim válasza:
8%
Amikor már eszik mást is a tápon kívül. A gomba jó.
2020. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Jo nagy marhasagot irt az elso!

2eves kor alatt nem lehet gombat adni, mert azt a legnehezebb megemeszteni.

2eves kortol eheti, a lanyom 2,5de csak a szaftot eszi a gombaporin.

2020. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se adj kicsinek. En konkrétan képtelen vagyok megemészteni. Iszonyú rosszul vagyok tőle. Pedig amúgy izlene.
2020. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy olvastam, hogy nem tudják megemészteni, ezért érdekelt, hogy mégis mennyi idősen lehet már adni.
2020. jún. 1. 16:19
 5/9 anonim válasza:
62%

Csak jelzem, hogy a gombát a felnőttek sem igen tudják teljesen.


1. voltam.

2020. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól emlékszem másfél éves volt kB. Zöldséglevesben volt, és véletlenül benne maradt egy. Miután megette, csak azt kereste benne, csak aztakarta enni. Most 21 hónapos és a kedvence. Gombás melegszendvics, gombás husi, mindegy csak gomba legyen benne. Mivel problémát nem okoz, így rendszeresen kap, persze nem viszem túlzásba.
2020. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
1 éves kor körül kapott mindegyik, szeretik és semmi bajuk nincs tőle.
2020. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan ország ahol az első 10 között van a gomba kóstoltatás.
2020. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiam 4 hónaposan evett először bablevest, benne a babot (a héja nélkül). Attól kezdve, hogy megkóstolta, többet nem kellett neki a tápszer, a mi elég fűszeres kajánkat ette, amit kellett pépesítve vagy nagyon apróra vágva, a héjától megszabadítva. Mivel nagyon szeretjük a gombát, ő is sokszor evett. Soha nem volt semmi baja.
2020. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!