Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem akar semmi puret megenni...

Nem akar semmi puret megenni a 6 hónapos babám fogzás miatt. Mivel lehetne folytatni? Hogy lepjunk tovabb?

Figyelt kérdés

6 honaposan kezdtunk purekkel, mindent szepen kostolt es egyre tobbet 1,5 hetig. Akkor elkezdett fajni a foga, egyszeruen csak elforditotta a fejet a kanaltol es semmit nem most oket tovabb.

3-4 napig ptobalkoztam, de semmi.

A mi kajankert viszont nyult. Adtam neki piritost, elnyammogta.

Gondoltam probalkozok BLW szeru hozzataplalassal. Meg egyszer evett piritost, azota hozza se nyul.

Kapott banant, izlett neki. 2.alkalommal mar a banonhoz se nyult.

Krumplit elsore szetnyomkodta, 2.alkalommal hozza se nyult.

Ma uborkat kapott, az szepen eszegette, nagyon izlett neki.

Probaltam brokkolit is, azzal is ismerkedett.


Nem tudom innen hogyan mehetnek tovabb...


2020. jún. 8. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*semmit nem evett tovabb.
2020. jún. 8. 22:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináljátok, egyen azt egyelőre, amit kíván, aztán majd ha már nem fáj a foga, próbálkozhatsz megint a pürékkel.
2020. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves korig a kóstoltatás a lényeg. Szóval ha egyáltalán nem baj, ha nem eszik 1-2 falatnál többet. Fogzás ill. betegség miatt akár 1 éves kor után is elutasíthatja a szilárd táplálékot. Ettől nem kell megijedni. Ha elmúlik az ok, ismét enni fog
2020. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most még a kóstolás a lényeg, majd belejön. Ha komolyan érdekel a BLW akkor az ő ajánlásuk szerint kell valamennyi szünetet tarts a hagyományos hozzátáplálás után. Ez csak amiatt van, hogy másképp kell reagáljon a baba ha etetik és ha ő eszik. A szünet segít neki abban, hogy elfelejtse, hogy csak nyelni kell azt amit betesznek a szájába.
2020. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!