Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan bírta a gyermeketek,...

Hogyan bírta a gyermeketek, amikor először tofut adtatok neki?

Figyelt kérdés

#tofuka
2020. aug. 11. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Imádta és imádja azóta is, az emésztésében sem okozott zavart.
2020. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem adnék neki ilyeneket.
2020. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon szereti, hidegen és sütve is. Tok jó az állaga és semleges az íze, mehet hamar

😊

2020. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 Miért nem?
2020. aug. 14. 17:36
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Soha az életben nem evett még. Az oka egyszerű, mert én sem.
2020. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
2-es vagyok, mert normális étellel etetem, nem pótlékokkal. Fűszerek nélkül ízetlen szivacs...
2020. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A gyermekvállalás nincs semmiféle tudásról tanúskodó papírhoz, intelligenciateszthez stb. kötve, ami meg is látszik a válaszadókon. Adnék egy kis útmutatót azoknak, akiknek a szöveginterpretációs képességük a béka segge alatt van, ennek ellenére veszik a fáradságot a hozzászóláshoz:


A kérdés így szólott: Hogyan bírta a gyermeketek, amikor először tofut adtatok neki?


Az "AMIKOR" vonatkozó névmással egyértelműen kijelölöm, hogy a kérdés megválaszolásának elengedhetetlen feltétele az, hogy a gyerek valamikor a közeli vagy távoli múltban tofut fogyasszon és erre valamiképpen reagáljon a szervezete. Ennélfogva elfogadhatatlanok azok a válaszok, hogy "soha az életben nem evett még" meg "normális étellel etetem, nem pótlékokkal" - ezek az emberek ugyanis érthető okokból nem tudnak választ adni a kérdésemre, jelentettem is válaszaikat a moderátornak.


Olyan válaszokat vártam, mint amit az 1-es és 3-as válaszoló írt le. Az ostoba prolik kedvéért rögzíteném: nem, nem önigazolást keresek, hanem tapasztalatokra vagyok kíváncsi. A "nem ízlett neki, majd néhány óra múlva erős gyomorrontása lett" választ ugyanolyan szívesen fogadnám, mint az említetteket. Csakhogy ebben a félelmetesen sötét, középkori mentalitású országban kár ennyi értelmet várni bárkitől is.

2020. aug. 14. 22:05
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Most gondolom sokkal okosabbnak, feljebbvalónak hiszed magad, mint bárki. :) Jól megmondtad, legyél büszke magadra. Remélem jobban alszol, miután jelentetted a válaszokat, és legalább ennyi örömöd volt ma, ha már más boldogságod nincs. ;)
2020. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Az ösztrogén tartalma miatt nem szabad gyereknek adni tofut, vagy bármilyen szóját!
2020. dec. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Japánban élünk. Hat hónapos koruk óta esznek tofut, a helyi ajánlás szerint vezettük be. Szereti mindkét gyerek (ahogy a japán gyerekek is). Az óvodai menüben is van. Semmi bajuk.
2020. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!