Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adnátok 11,5 hónapos babának...

Adnátok 11,5 hónapos babának tejfölt és cukrot tartalmazó vaníliás krémtúrót?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy biomami de szeretném minél egészségesebben táplálni a babámat minél tovább...viszont nem akarom megfosztani minden finomsagtól. Nagyon gáz lenne ha ilyen kremturot adnék neki legalább?

2020. okt. 17. 11:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Igen

Módjàval persze.

2020. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Én nem adnék, de nem gondolom, hogy elítélendő lenne. Nem lesz baja tőle, ha neked ez oké.

Édesség gyanánt natúr joghurtot adtam és abba vagy friss gyümölcs, vagy üveges gyümölcsös babaétel.

2020. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Én is adtam kb 10 hós korától.
2020. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
Nem. 2 éves koràig nem kapott édessèget a gyerekem.
2020. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Simán adnék neki. Azért a cukor nem az ördög találmánya. Helyen kell kezelni a dolgokat. Ha néha kap egy kremturot, akkor semmi baja nem lesz.

Igaz, ha érzel kedvet hozza, nem nehéz otthon egy egészségesebb verziót kikeverni banannal, mazsolát bele.

De szerintem túl van ez már tolva. Nem kicsit.

2020. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem "megfosztás" az, ha nem adsz valamit a gyereknek, amit nem is ismer. Most ilyen alapon mindentől megfosztod, amit nem szoktatok enni.


Szüksége van egy 11 hónaposnak cukros krémtúróra? Nem. Tudja, mi az egyáltalán? Nem. Hiányolna fogja, ha nem kap? Nem, hiszen nem is ismeri.


Akkor minek, de komolyan? Pont ezzel rontjàk el a gyerekek ízlését.


Ha 4-5 éves lenne és közösségbe járna, ahol úgyis megismerné a krémtúrót, szeretné és te sosem adnál neki, na arra talàn már azt mondanám, megfosztod tőle.


De hogy lehet megfosztani valakit attól, amiről azt sem tudja, hogy létezik?

2020. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2020. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
Persze, adtam is.
2020. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
41%

Tejfölt igen, túrót igen, vaníliát igen, bolti szar krémtúrót nem.

El tudnád te készíteni otthon is. Ha akarnád.

Pl: banános krémtúróhoz még hozzáadott cukor se kell, mégis istenien fincsi. Sokkal jobb, mint a bolti.

2020. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Utolsó....Ha akarnám igen...és képzeld a bananosat el is készítettem csak épp abszolút nem kremturo állaga volt
2020. okt. 17. 15:59
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!