Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik turmixgép a legjobb az...

Melyik turmixgép a legjobb az ételek elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

Én szeretném csinálni az 5 hónapos kislányomnak a püréket, most kezdeném el kóstoltatni. Ezerféle gépet találok, és ami kifejezetten babapürékhez vannak, azok majd 50 ezer ft.. annyiért azért nem szeretnék venni.

Kinek milyen vált be, ami valóban teljesen pürét csinál, és nem marad darabos?



2020. nov. 10. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért 50 ezer, mert azok pároknak is. Nekem egyébként a botmixer vált be a legjobban. Jobban tudtam szabályozni, hol maradtak nagyobb darabkak és direkt odairányítani a mixert. És így a parolas is letudva meg a turmix is ugyanúgy egy edényben, mint a drága gepekben.
2020. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű Moulinex botmixer volt a legjobb barátom ebben a projektben. :)
2020. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is egyszerű botmixert használtam csak. Utólag örülök is, hogy nem dobtam ki tízezreket ezekre a “babapürè gépekre”, mert a lányom csak kb 2 hónapig ette pürésen az ételeket, utána csak a darabost fogadta el, így felesleges lett volna.
2020. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is botmixert használtam, teljesen tökéletes volt.
2020. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gorenje mixer van. Nem drága 18 ezer körül van. Van botmixer benne,mert aprító,habverő..bármit eltudtam vele készíteni
2020. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. nov. 10. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nutri bullet-et használtam és használok....nagyon finom krémesre el lehet vele készíteni a pureket es nagyon gyorsan és egyszerűen
2020. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ikeából vettem 1000ftért pároló betétet lábasba, és botmixer.

Vettem egy olyan aprítót is aminek üveg az edénye, abba belefér annyi cucc hogy kijött belőle az ebéd és a vacsora is a 8-10 hónapos babámnak.

2020. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!